Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak pisac na kolorowo na XenoxMT2?


rafalloo16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosz Tekst na Złoto:

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cffffcb00|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Czerwono:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|ccff00200|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Zielono:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cc66ff500|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Błękitno:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cc00CCFF0|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Różowo:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|ccFF33FF0|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Jasno-Zielono:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|ccCCFF000|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Szaro:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cc9999990|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Pomarańczowo:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|ccFF33000|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Fioletowo:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cc6633CC0|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

 

 

Tekst na Czarno:

 

codeS.png

Kod źródłowy

 

1

|cc0000000|Hitem:0:0:0:0:0|hTekst_zmianiasz_w_grze

junior.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A na każdym serwerze da rady w takim stylu pisać na kolorowo ??

tak nie na każdym bo to tylko jest na xenoxmt2 i podajże na gondormt2

 

Piotrze . Wpisałem : |ccff00200|Hitem:0:0:0:0:0|hKupie Trute 50 + sr i nie działa .

ponieważ musisz ten kod wkleić do czatu za pomocą ctrl+v i to wszystko dajesz enter i już ale musisz posiadać szkło intuicji

 

Bez kamer moda tez da rade tylko nie wiem jak ...

da się ale musisz mieć szkło intuicji

junior.jpg

Opublikowano

robie wszystko jak trzeba (mam szkło intuicji) wklejam do czatu kod i : (tutaj jest taki kwadracik)Sell kd masakry +5 : i nie działa chyba że aby inni widzą na kolorowo a ja nie...

Opublikowano

Opisałem wam to u Anisy na forum a wy dalej się pytacie jak to zrobić...

 

Pozdrawiam Astarot

CPU: Intel Core i7 4770K 4,4GHz / MOBO: Asus Z87-K / RAM: Corsair Vengeance 2x8GB 1866MHz C9  / GPU: Palit GeForce 770 GTX OC / HDD: Toshiba DT01ACA200 2TB 7200RPM / SSD: Kingston V300 (ten starszy :P) / PSU: Corsair CX600M / CASE: Corsair C70 White
 
///Peryferia

KEYBOARD: Steelseries Apex  / MICE: Steelseries Kana V2 / MAT: Steelseries QCK / HEADPHONES: Steelseries Siberia V2

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...