Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] niedokładny vs Móraż


niedokladny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyzywający : niedokladny

wyzwany : ?

głosy do : 3 dni

prace do : 22 października

temat : dowolny

notka : zwykła 16

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

tylko pamiętaj, że to tekst, nie diss, więc wjazdy sobie odpuść. tutaj dodam tekst...

 

@ down

 

po prostu chciałem się upewnić. piona

 

 

Weź ty kurwa dzieciak zobacz, co ucieka przed oczami

dzisiaj dupy i tych ulic, nie wymienie kurwa za nic

w końcu nauczysz się ranić, przestaniesz udawać

bo zgrywanie romantyka to nie taka prosta sprawa

pocałunki na spacerze, obietnice z dupy wzięte

aby ona Cię kochała one nie są tu potrzebne, więc

się ogarnij i odpuść wszystkie puste słowa

nie mów kocham Cię, jeśli kurwa jej nie kochasz

potem sięgniesz po alkochol, ona Cię zostawi

i zamiast kupić kwiaty, to skoczysz sobie po fajki

a chciałbyś ją przeprosić, ale kolejna impreza

no i w końcu to zrozumiesz, że już czasu nie ma

ale, jesteś już draniem i Ci to raczej zwisa

a na rap i twoje teksty, będzie lecieć każda dziwka

nie zapytasz co tam słychać ani jak się czuję

a każdy komplement będziesz jej tu prawić chujem

 

salut

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

tylko pamiętaj, że to tekst, nie diss, więc wjazdy sobie odpuść. tutaj dodam tekst...

 

Zobacz w mojej poprzedniej walce na tekst... wjechałem na kogoś??

 

 

Premier, Prezydent, Poseł, Minister, najchętniej skopałbym im wszystkim pizdę,

do kasy chętnie wyciągają rękę, VAT podniosą, upierdolą rentę,

myślą tylko, aby mieć więcej, ciągle sobie podwyższają pensje,

okradają ludzi z zarobionych pieniędzy, idą w górę ceny paliw, benzyn,

podnoszą kurwa wiek emerytalny, powód kurwa jest bardzo banalny,

jeden polityk lepszy od drugiego, w telewizji udaje kurwa głupiego,

czasami po szkole lepiej niż po studiach, wystarczy, że znasz takiego durnia,

stanowiska pracy wciąż się zmniejszają, młodzi w kartoflach zapierdalają,

albo z kraju kurwa wyjeżdżają, takie życie po maturze mają,

bez dania w łapę albo znajomości, nie znajdziesz pracy, będziesz dalej pościł,

PO, SLD, czy PiSprawiedliwość, gdzie jest kurwa dla obywateli uczciwość?

czy będzie kiedyś porządny rząd? taki co zadba o kraj, nie swój wygląd,

powiększy w kraju stanowiska pracy, pomoże młodym, w kościele da na tacę,

zwiększy Polakom średnią krajową, zakończy bezdomnym męczarnie głodową,

nie ma co gdybać, pomarzyć możesz, wybacz,

nie zmienię tego swoim tekstem, zmian nie będzie, chyba umrę prędzej!

 

głosować!

 

@down

taka tematyka, więc i jest dużo ,,kurwa`` może za dużo, ale w niektórych zdaniach lepiej brzmi kurwa niż ,, , ``.

A co do długości tekstu, napisałem taki długi, bo znów byście się spinali, że to ,,ósemka`` a nie ,,szesnastka``

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

"podnoszą kurwa wiek emerytalny, powód kurwa jest bardzo banalny,

jeden polityk lepszy od drugiego, w telewizji udaje kurwa głupiego,"

 

Kurwa, kurwa i kurwa i co chwile kurwa, nie umiesz postawić takiego magicznego znaku: " , " ?

 

Tekst w huj długi, nie wyczuwam rytmu, udusiłbym się go nawijając pod byle jaki bit.

 

Głos na Niedokladny. Dobry tekst.

 

"ale, jesteś już draniem i Ci to raczej zwisa

a na rap i twoje teksty, będzie lecieć każda dziwka"

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
taka tematyka, więc i jest dużo ,,kurwa`` może za dużo, ale w niektórych zdaniach lepiej brzmi kurwa niż ,, , ``.

A co do długości tekstu, napisałem taki długi, bo znów byście się spinali, że to ,,ósemka`` a nie ,,szesnastka``

 

Nie wiem jak Ty, ale gdyby miało być poprawnie, to napisałeś 32 wersy.

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Niedokładny.

Świetny Tekst.

 

w końcu nauczysz się ranić, przestaniesz udawać

bo zgrywanie romantyka to nie taka prosta sprawa

pocałunki na spacerze, obietnice z dupy wzięte

aby ona Cię kochała one nie są tu potrzebne, więc

się ogarnij i odpuść wszystkie puste słowa

nie mów kocham Cię, jeśli kurwa jej nie kochasz

 

ale, jesteś już draniem i Ci to raczej zwisa

a na rap i twoje teksty, będzie lecieć każda dziwka

 

Te wersy= miazga : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...