Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Po odpaleniu serwera Virtual BOX działa ale nie da sie połączyć


Michios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie tak jak w temacie , mam serwer hamachi odpalam go komendą /start (Pliki nie smialego) normlanie ładuje się wszystko wbijam do gry łącze się przez navicat i po około minucie,dwóch nie daje rady się połończyć z bazą i wejściem do gry. W port mapie są zapalone Zielone kółeczka a w VBoxie pisze "grind#" i to wszystko Pomocy

 

Dodam że przy socket takie coś pisze to muszę enter naciskać:

77681562371482385871.jpg

 

 

sygna.png

Opublikowano

A czekałes okolo 2-3min zeby wszystko sie zaladowalo?

jak pisze grind# w maszynie to wpisz ps i daj ss'a z tym co Ci wyskoczy

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Nie odpala Ci game

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Ale jak nie odpala skoro mogę się na te 1-2 min zalogować

 

@Edit 2

jak odpalić je

 

@Edit 3

 

działa tylko strona

 

 

sygna.png

Opublikowano

Chcesz koniecznie te pliki, czy chcesz z 2011 lepsze, czyste bez misji itp...

Problem może tkwić w tym, że game nie ma praw 777 bądź źle je dodałeś i paru plików nie ma w FTP lub mogą być uszkodzone.

Opublikowano

Chcesz koniecznie te pliki, czy chcesz z 2011 lepsze, czyste bez misji itp...

Problem może tkwić w tym, że game nie ma praw 777 bądź źle je dodałeś i paru plików nie ma w FTP lub mogą być uszkodzone.

 

 

Jak bys mógl daj linka do stablinych 2011/2012 ale w jednym parcie :) te 900mb np

 

 

sygna.png

Opublikowano

mozesz skorzystac plikow by kociol,maja tylko 350mb ale musisz wrzucic game do /usr/home/rw3/share i nadac chmody 777 i game i folderowi rw3 (to z folderami masz w temacie z plikami). Sa to czyste pliki, wystarczy spolszczyc item i mob_proto bedzie gites;)

ew. mozesz tez dodac sobie skrypt na wylaczanie serwera (./stop lub /stop)

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Dzięki za pomoc akurat mam te pliki :) LIKE ! proszę o nie zamykanie tematu bo możliwe że bedzie podobny błąd i dam edita :)

 

 

sygna.png

Opublikowano

mozesz skorzystac plikow by kociol,maja tylko 350mb ale musisz wrzucic game do /usr/home/rw3/share i nadac chmody 777 i game i folderowi rw3 (to z folderami masz w temacie z plikami). Sa to czyste pliki, wystarczy spolszczyc item i mob_proto bedzie gites;)

ew. mozesz tez dodac sobie skrypt na wylaczanie serwera (./stop lub /stop)

mozesz skorzystac plikow by kociol,maja tylko 350mb ale musisz wrzucic game do /usr/home/rw3/share i nadac chmody 777 i game i folderowi rw3 (to z folderami masz w temacie z plikami). Sa to czyste pliki, wystarczy spolszczyc item i mob_proto bedzie gites;)

ew. mozesz tez dodac sobie skrypt na wylaczanie serwera (./stop lub /stop)

Kolega mnie wyprzedził.

Dzięki za pomoc akurat mam te pliki :) LIKE ! proszę o nie zamykanie tematu bo możliwe że bedzie podobny błąd i dam edita :)

Musisz spolszczyć bazę danych oraz dodać game do FTP i nadać mu prawa 777, a game_2089.

Masz link do tematu pliki 2011.

http://www.mpcforum.pl/topic/652473-tutdl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...