Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WORLDCRAFTER [PIERWSZY SERVER JAIL + FREEBUILD] [1.3.2, 40 slot. Samochody, Firmy Jail, Miasta]


xXxDromikxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-731957-0-30169600-1350743982_thumb.png

 

START 21:30 DZISIAJ (SOBOTA)

 

Czesc, Prezentuje wam server Jail+Freebuild.

Server jest dosc Nietypowy oraz Oryginalny o czym sami sie

przekonacie

:).

 

IP: worldcrafter.srvmc.pl

 

 

 

(info) Nie Ktorym moze IP nie dzialac jak maja HAMACHI. nalezy Wtedy je Usunac!!!

 

 

Jak Grac, To Wszystko jest Opisane na Servie. Dodam tylko, ze 'Respimy' sie w Celi i naszym zadaniem jest uciec z niej (jest to bardzo latwe). Potem Rozpoczynamy zycie wieznia dopuki nie uzbieramy 5000$ na range Obywatel. Wtedy mozemy wyjsc z wiezienia i toczymy normalne zycie w Miescie PortLand.

Nick w Grze: Crafterman02

 

"Gra, to nauka o naszym życiu"

Opublikowano

Grałem na serwie ponad 40min. Początek nawet nawet więzienie, kopalnia, sklep, dziuple, kasyno. Ale miasto totalna porażka. Brak Szczegółowych informacji tylko ogólne. Wiele zbędnych. Budynki brzydkie, bezsensowne większość. Hotele, mieszkania po co jak pisze, że działka jest (A nie ma nie mogłem znaleźć, 0 informacji). Adminów brak, gracze nic nie wiedzą. Miasto małe mur ze szkła. Miały być samochody- nie można postawić wózka permision się odzywa. Chciałem zrobić prawko budynku nie zlazłem. NIE polecam!. Radzę dopracować serwer, a następnie go otwierać. (Mam to nagrane bo robiłem live jak ktoś chce mogę dać link na pw)

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Jak nic 1 w polsce jail+freebuild :P jestem adminem innego jail+freebuild wiec nie kłam :D

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

NIGDY nie grałem na tym serwerze, wchodzę i mam taką wiadomość na czerwony kolor:

''Jestes Skazany na dozywotni ban. Chcesz grac dalej? Wykup unban na wor*dcra*te*.pl''

A szkoda, bo bym sobie pograł :(

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...