Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nabór do ekipy] > Space Craft < [FB][20 Slotów][Eventy]


Nellu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPACE CRAFT

IP: 188.165.243.109:25064

informacje.png

 

TYP: FreeBuild

Sloty: 20

IP: 188.165.243.109:25064

Potwory: Dostępne

Zwierzęta: Dostępne

PvP: Poza miastem

Premium: Server Non-Premium

Nether: Tak

 

 

admini.png

ADMINISTRACJA

AQUANTES

SHUNDEY

- WOLNE MIEJSCE

 

Moderatorzy

- WOLNE MIEJSCE

 

Pomocnicy

- WOLNE MIEJSCE

- WOLNE MIEJSCE

 

 

pluginy.png

Na naszym serverze posiadamy mnóstwo pluginów Autorskich. Autorskich czyli takich, które są unikalne i znajdziesz je tylko u nas!

inf.png

Jesteś zainteresoawny serverem z naprawdę dobrą rozgrywką? Gdzie Administracja troszczy się o graczy i odpowiada na wszystkie pytania? Dobrze trafiłeś! Masz szansę zagrać na jednym z lepszych serverów minecrafta! Doświadczona ekipa, która pracowała na kilkusetslotowych serverach, zajmuję się serverem. Ponadto masz szansę na zdobycie posady! Nie przegap takiej okazji i zgłoś się!

 

Co Daje VIP?

> KOMENDA /GOD

> 1000$ DOLARÓW

> KOMENDA /HEAL

> DZIALKE 40X40 KRATEK

> 2X SETHOME

> ZAMIANA W POTWORY

> MAGIC CARPET /MC

> KOMENDA /NICK

> PISANIE NA KOLOROWO

> WŁASNY PREFIX

 

 

 

 

Dla Pierwszych graczy nagrody! Spiesz się!

omx6dh6.png

Opublikowano

Polecam serwer

dawno takiego nie widzialem

administracja nie ma graczy za przeproszeniem w "miejscu gdzie plecy traca swa szlachetna nazwe"

naprawde warto zajrzec!

btw ktos wie kiedy bedzie jakis event?

Opublikowano

Bardzo fajny serveer niema lagow mila atmosfera administracjia do otengi mila bardzo super nikt nie spamuje jest pieknie! a i bym zapomnial EPICKIE budowle:) polecam z calego serca ;)

 

 

 

Opublikowano

Zajebisty serwer polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Admini ogarnieci i pomocni

Gracze tez pomoga

Oplaca sie na nim grac bo warto nie pozalujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

//kondrad99

Opublikowano

@Refresh

 

Zapraszam na serwer. Dziś wieczorem otwarty został nabór do ekipy!

 

Ponadto można wygrać KONTO VIP!

 

Zapraszamy

omx6dh6.png

Opublikowano

Jakie wymagania do naboru :D?

 

Aby dostać się do ekipy trzeba dysponować w sumie podstawowymi informacjami na temat minecrafta. Aby zostać Helperem i pomagać innym wystarczy pomagać innym, tylko tyle :P

omx6dh6.png

Opublikowano

Podanie na moda:

Nick: Skipp70

Wiek: 15 lat

Komendy: 10/10

Byłeś juz modem ??: Tak byłem wiele razy.

Ile spędzasz czasu na komputerze: Od 3-6 godz dziennie.

Opublikowano

@Refresh

 

mem0l lub też gracz o nicku Gruszka. Zachowujesz się naprawdę bezczelnie i głupio. Vip'a dostałeś na okres 3 dni, a gdy ci się skończył zacząłeś bluzgać. Podczas naboru na Helerów dostałeś rangę, później dodatkowo krytykują jaka jest głupia. Tym bardziej, że była zupełnie za darmo, tak samo jak VIP, którego dostałeś w ramach konkursu.

 

Nie niszcz dobrej reputacji servera swoimi bezpodstawnymi komentarzami.

omx6dh6.png

Opublikowano

po 1 gruszka to moj brachol.

po 2 helper to gowno, grucha dostal go w ramach rekompensaty za tego vipa. hahaha smiechlem.

po 3 vip mial byc na 3 miechy nie na 3 dni, sciemniac to sobie mozesz, serwer i tak ci padnie za miech/dwa.

po 4 vip byl za konto w world of tanks, za vipa na 3 miechy.

po 5 konto wlasnie dostalo bana za poprzedni komentarz ;] (admin napisal za bycie przyjebanym czlowiekiem).

 

nie polecam. nie ogarnieta administracja, kradna, nie ogarniaja ;).

 

Pozdro "przyjebany czlowieku"

Opublikowano

Dziękuję za bezsensowną wypowiedz :) Zasłanianie się bratem też nie jest dobrym wyjściem. No cóż niektórym trzeba podziękować za grę na naszym serwerze :) Szanuję tylko kulturalne osoby.

 

Nie będę dalej rozwijał kłótni, bo jest co najmniej bezsensowna z twojej strony. Jeżeli chcesz się kłócić, to przynajmniej nie ze mną. Na tym skończę rozmowę z tobą, bo rozmawianie z takimi ludźmi nie ma sensu.

 

W internecie możesz być każdym.

omx6dh6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...