Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie warunki trzeba spelnic zeby otrzymac wstazke


Ridifu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za tym wszystkim kryje się bardzo sprytny mechanizm. W grę wchodzi:

-kto dał Ci honor: mniej od kolegów z pre-made (ale może się to skończyć resetem Twojego Honoru) więcej od osób z którym kiedyś tam graliśmy i spotkaliśmy ponownie. A najwięcej od całkowicie przypadkowych osób

-ile razy dana osoba, która cię pozytywnie zreportowała, dała Honor innym - honor od osoby, która rozdaje ją każdemu jest niewiele wart

-honor od osób, które same są honorowe i nie miotają honorem na prawo i lewo jest wart więcej

-liczy się z jaką częstotliwością dostawałeś honor: im więcej gier rozgrywałeś tym więcej musisz mieć honoru aby ową bagietkę dostać

-wreszcie ilość, próg w większości przypadków to około 20

 

Jeżeli przez jakiś czas nie będziesz otrzymywał odpowiedniej ilości honoru - to Twoja bagietka jest Ci ODBIERANA.

Oczywiście można ją ponownie odzyskać.

wikmk9.jpg

Opublikowano

to jak powiedacie, że ok załóżmy 25 pkt to licząc ogólnie z tych 4 (25) czy z każdego po 25 ?

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Ahrix zapomniałeś dodać, że my też musimy dawać innym punkty honoru itd.

 

@Up około 25 z jednego, ale musisz spełnić też ten warunek , który podałem ^^, to nie chodzi tylko o otrzymywanie ich, ale także rozdawanie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...