Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Najlepsze pliki serwerowe do stworzenia własnego priva.


dodo2111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te pliki serwerowe, ale musisz spolszczyć bazę danych i pobrać czyste game_2089 wkleić je do prawidłowej ścieżki w FTP po zrobienia serwer i nadać mu przez FTP prawa 777.

http://www.mpcforum.pl/topic/652473-tutdl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/
Opublikowano

Za dużo roboty z tym ftp i jeszcze spolszczanie bazy, a ja chciałem proste pliki do serwera na hamachi.

Jak to dla ciebie za dużo roboty to nawet nie zaczynaj z robieniem serwera. Bo jak chcesz na plikach 2008 to nawet na nich nikt nie zagra i się nie nadają za bardzo nawet dla siebie.

Opublikowano

Wedlug mnie najlepsze pliki to:

 

Badara i taki_niesmialy

 

ale to tylko moje sugestie ;)

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Wedlug mnie najlepsze pliki to:

 

Badara i taki_niesmialy

 

ale to tylko moje sugestie ;)

Wedlug mnie najlepsze pliki to:

 

Badara i taki_niesmialy

 

ale to tylko moje sugestie ;)

Czytaj temat nieśmiały przypomina PL? Najlepsze to kociola bo mają zero misji i nie tylko wystarczy poczytać tylko pomęczyć się z nimi przez trzy minuty.

Opublikowano

Te pliki serwerowe, ale musisz spolszczyć bazę danych i pobrać czyste game_2089 wkleić je do prawidłowej ścieżki w FTP po zrobienia serwer i nadać mu przez FTP prawa 777.

http://www.mpcforum.pl/topic/652473-tutdl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/

Nie potrzebuję reje i innego syfu bo to serwer tylko dla mnie. Ściągnę to i zobaczymy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie potrzebuję reje i innego syfu bo to serwer tylko dla mnie. Ściągnę to i zobaczymy.

A kto powiedział, że tam jest rejestracja wejdź w link i przeczytaj, a nie spamujesz o byle gówno daje ci pliki więc one są dobre bo sam je mam i są czyste tylko trzeba dodać game oraz spolszczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...