Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Nowy Prestiż i odblokowanie broni za Odznaki


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1350736897-U144516.jpg

 

Hejko, powiecie mi, co muszę kliknąć w sklepie prestiżu, aby odblokować na 4 lvl MP7?

Brakuje mi 1lvl, a chcę wiedzieć już na zapas : )

9368_gold.png

Opublikowano

Odblokuj wyposarzenie

 

I wybieram sobie jaką chcę broń ? A jak z dodatkami typu radar czy zakłócacz?

To się mi nie odblokuje? Muszę lvl na trzaskać ?

9368_gold.png

Opublikowano

I wybieram sobie jaką chcę broń ? A jak z dodatkami typu radar czy zakłócacz?

To się mi nie odblokuje? Muszę lvl na trzaskać ?

Wybierasz jaką chcesz broń. Rzeczy typu radar chyba nie można więc zostają tylko bronie. W momencie kiedy dostajesz prestiż możesz przydzielić 1 pkt do którejś z opcji.

Opublikowano

Wybierasz jaką chcesz broń. Rzeczy typu radar chyba nie można więc zostają tylko bronie. W momencie kiedy dostajesz prestiż możesz przydzielić 1 pkt do którejś z opcji.

 

jak na 2 prestiżu odblokuję MP7 i będę chciał awansować na 3, to ta broń mi się nie skasuje ? po prostu postępy pozostaną ?

9368_gold.png

Opublikowano

Wybierasz jaką chcesz broń. Rzeczy typu radar chyba nie można więc zostają tylko bronie. W momencie kiedy dostajesz prestiż możesz przydzielić 1 pkt do którejś z opcji.

Perki lub inne rzeczy typu przenośny radar, zakłócacz można odblokować za tokeny.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W tryb prestiżu można przejść po zdobyciu 80 poziomu w grze. Za zdobyty każdy z 20 prestiży otrzymamy token, za który będzie można kupić jeden z 8 specjalnych bonusów.

 

 

1. Dodatkowy slot na klasę

 

2. Double XP (2 godziny podwójnego expa )

 

3. Double Weapon XP (2 godziny podwójnego expa do broni)

 

4. Regular Package (Znak wywoławczy i emblemat)

 

5. Unlock Gear (odblokuj broń, wyposażenie lub perk na zawsze, nie ważne ile razy będziesz robić prestiż)

 

6. Hardened Package (Znak wywoławczy i emblemat)

 

7. Veteran Package (Znak wywoławczy i emblemat)

 

8. Reset statystyk (po osiągnięciu 20 prestiżu) - tytuły i emblematy pozostają

 

//edit Przepraszam za tą wpadke bo wcześniej było 10 prestiżów.

☞ Game®s☠Team ☜ ㋡

Znamy się na grach/grze o której piszemy posta.

-Znakomita pomoc udzielana graczom.

-Sprawdzone informacje.

-Spokojni i opanowani pomocnicy.

Opublikowano

@UP

Dodam że prestiży jest 20.

 

Dziękuje za to że mnie poinformowałeś bo popełniłem błąd.Leci like za pomoc.

☞ Game®s☠Team ☜ ㋡

Znamy się na grach/grze o której piszemy posta.

-Znakomita pomoc udzielana graczom.

-Sprawdzone informacje.

-Spokojni i opanowani pomocnicy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...