Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Nie daj sie okrasc na Havitus - czyli wyceny i porady


Rockets

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzis przedstawie Wam krotki tut zwiazany z privem - Havitus.

Bedzie on dotyczyl glownie wyceny i potrzeby przedmiotow.

 

 

Let's go.

 

 

 

Szkatułka_Blasku_Księżyca.jpg

Skrzynia blasku ksiezyca

Co z niej dropi?

Zwój_Błogosławieństwa.jpgDłoń_Krytyka.jpgMarmur_Błogosławieństwa.jpg

Księga_Obróbki_Kamienia.jpgPrzepustkaV2.jpgZaczarowanie_Przedmiotu.jpg

Wzmocnienie_Przedmiotu.jpgDłoń_Przebicia.jpgFasolka_Zen.jpg

Peleryna_Męstwa.jpg

- Gdzie ja wydropic?

Lota na kzdych mobach, wystarczy ze bedziemy expic a ona nam lotnie.

Czasem nawet do 3-5 na stado. W szczytowych formach.

 

 

Rada_Pustelnika.jpg

Rada pustelnika

 

- Z czego dropi?

Z metków glownie, bijemy na 30 np. metka zazdrosci i mozliwe ze takowy przedmiot wyleci po rozwaleniu metka.

 

- Co daje?

250% na pomyslne przeczytanie ksiegi / kamola

 

 

Zwoj_Egzorcyzmu.jpg

Zwój Egzorcyzmu

 

- Z czego dropi?

Z metków glownie, bijemy na 30 np. metka zazdrosci i mozliwe ze takowy przedmiot wyleci po rozwaleniu metka.

 

- Co daje?

Przeczytanie ksiegi / kamola przed ulpywem 24h

 

 

Kamień_Duchowy.jpg

Kamień Duchowy

 

Z czego dropi?

Z metków glownie, bijemy na 30 np. metka zazdrosci i mozliwe ze takowy przedmiot wyleci po rozwaleniu metka.

 

- Co daje?

Pozwala na ulepszenie skilli od G1 do P

 

 

 

 

 

Wycena:

Szkat. blasku - nie oplaca sie jej sprzedawac

Rada Pustelnika - 4-5kk

Zwoj Egzo - 3,5-5kk

Kamol - 3,5-4,5kk

Opublikowano

Ten Havitus to jednym słowerm syf grałem tam 2 dni i zrezygnowałem.Masa bugów o administracji nie wspomnę robią ludzi w chuja itp.Nic dodać nic ująć no i mało ludzi.

Nie czaruj.

Opublikowano

Moim zdaniem bezsens... serwer syf to raz 2 trzeba byc glupi aby dac sie okrasc.

Zostanę GRAFIKIEM

 

serwera dedykowanego MT2 !\

 

GG: 45220437

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...