Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BlockOwner [Bezpieczny surwiwal][NO-WL][DEDYK][ZAPOWIEDŹ]


faziolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bookf.png

[GENEZA]

Pomysł na serwer powstał, gdy grając na surwiwalu, ktoś zniszczył mój dom.

Szukałem pluginu, który da ochronę na bloki bez działek, którymi po 4 miesiącach posiadania serwera Freebulid gardzę.

[OPIS]

Jak powyżej, serwerma plugin który rejestruje i chroni każdy blok postawiony przez gracza. To znaczy tyle, że jak postawisz klockek

gdziekolwiek, to nikt (prócz strażnika i admina) nie będzie mógł zniszczyć tego klocka.

Serwer jest narazie opłacony na miesiąc. Jeżeli będzie się cieszyć sławą opłacę na więcej.

Jeżeli hoster craftserve ustawi "komende za sms" to wprowadzę VIP i SuperVIP oraz itemshop.

[JAK ZACZĄĆ]

Wpisz nazwę serwera blockowner.csrv.pl

Po wejściu oczywiście zarejestruj się:

/register haslo haslo

Zapoznaj się z tabliczkami i komendą

/rules

oraz

/help

i zacznij budować gdzie chesz, ale oby ładnie

:)

[CO DA VIP]

VIP Będzie miał warpa gdzie będzie enchanting mięsko, portal do netheru i do mapy surowcowej robionej

specjalnie na potrzeby serwera.

20121020084722.png

Będzie mógł:

-latać, -zamieniać w pająka i creepera, -teleportować za pozwoleniem, wracać do poprzedniej lokacji i miał KIT VIP.

[sVIP]

Narazie jest w postaci tworzenia...

SERWER WYSTARTUJE JUTRO! (Niedziela)

Pomogłem? Daj +!

Robię graficzne reklamy serwera. Ustawiam pluginy. Szukam plików.

Jeżeli masz problem z powyższymi to POMOGĘ ! Nie wstydź się! Pisz na PW! :D

mca.png

Opublikowano

fajne, raczej zagram. tyle ze vip ma chyba za duzo przywilejow ;/

beznazwy1hyo.png

Sygna & avatar by @ILoveVomitI

Zadania:

10 postów []

25 postów []

50 postów []

100 postów [x]

200 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...