Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Textureset eleris?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak wyciągnąć te tekstury m1 z serwera eleris ?

 

dodam, ze w pack nie ma pliku textureset

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Textury m1 są w terrain a nie w outdorach <3

 

ekhm xD -,-

 

thx, ostrą zamułkę dzisiaj mam ;p

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

ps. to nie to..

 

chodzi mi o to, jak wyciągnąć z clienta ELERIS ten wygląd trawy ? :

 

21br591.jpg

 

 

kopiowalem terrain z eleris do mojego ale mam dalej stary wyglad

 

potem textureset podmienialem ale zamiast trawy to jak by chodze po niebie ...

 

jakies propozycje?

 

za pliki odpowiadajace za ten wyglad limit like !

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

f5

 

 

gdzie w cliencie eleris znajduje się ten wygląd trawy?

 

podmieniałem z clienta eleris plik terrain do swojego ale dalej mam taki sam wyglad(stary)

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Rozpakuj outdoorc1 czy tam a1 itp. i tam w setting masz takie coś np:

TextureSet textureset\metin2_resthea_map.txt

M1 normalnie to chyba

TextureSet textureset\metin2_map_C1 czy jakoś tak --Jinno c1.

No i to sobie podmien na takie jakie ma Eleris a jak nie ma zmienionego.

To podmien z textureset ich metin2_map_C1 czy jakoś tak.

Weź z ich clienta do swojeg.

Sorry że tak chaotycznie ale może załapiesz :D

Opublikowano

Rozpakuj outdoorc1 czy tam a1 itp. i tam w setting masz takie coś np:

TextureSet textureset\metin2_resthea_map.txt

M1 normalnie to chyba

TextureSet textureset\metin2_map_C1 czy jakoś tak --Jinno c1.

No i to sobie podmien na takie jakie ma Eleris a jak nie ma zmienionego.

To podmien z textureset ich metin2_map_C1 czy jakoś tak.

Weź z ich clienta do swojeg.

Sorry że tak chaotycznie ale może załapiesz :D

 

nie załapałem ; (((

 

wytłumaczy mi ktoś jak to zrobić ; < ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Podmień w pack :


http://www.multiupload.nl/AJFB4W4B67
https://www.virustotal.com/file/6065bc5b3d9fa83549fe215ae5187c74729b2353b34c81ac23567d5bd61a894c/analysis/1350838737/

Opublikowano

Podmień w pack :


http://www.multiupload.nl/AJFB4W4B67
https://www.virustotal.com/file/6065bc5b3d9fa83549fe215ae5187c74729b2353b34c81ac23567d5bd61a894c/analysis/1350838737/

 

wróce ze szkoly o 17 to pobiore i zobacze ;p

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Podmień w pack :


http://www.multiupload.nl/AJFB4W4B67
https://www.virustotal.com/file/6065bc5b3d9fa83549fe215ae5187c74729b2353b34c81ac23567d5bd61a894c/analysis/1350838737/

 

nie działa.. zamiast trawy nic nie mam.. tylko budynki itp widze.. tak jak bym chodzil po niebie ;p

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Może zacznij grać na cliencie eleris ?

Podmin root/locale itd. na swoje i już :)

Jak masz jakieś nowe zbrojki których tam nie ma to dodaj :D

 

co ma kurwa root i locale do jebanych tekstur podłoża?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

co ma kurwa root i locale do jebanych tekstur podłoża?

 

właśnie też mnie to zjebało ....

 

 

f5

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

f5

 

wie ktoś gdzie są te tekstury trawy co są na zdjęciu na powyższych postach?

 

kopiowałem:

-outdoorb1/c1/a1

-textureset

-terrain

-terrain2

 

z elerisa to do mojego clienta ale zamiast widzieć trawy to wgl. jej nie widze.. tak jak bym po niebie(nie wiem jak to nazwać ;p) chodził..

 

chodzi mi o te tekstury trawy z serwera Eleris:

 

 

90249522003592787352.jpg

 

 

 

a jak podmieniam outdoorc1/b1/a1 textureset terrain terrain2 z elerisa do mojego to mam taka trawe xD:

 

 

81959491018197445665.jpg

 

 

 

pomoże mi ktoś jak wgrać ten wygląd trawy z eleris ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

..to nie są textruki to są barwy ziemi nie wiem czy miałeś kiedyś styczność z tworzeniem mapy :),tak mi się wydaje ;p

 

nie miałem stycznosci..

 

a wiesz moje w jakim pliku one leza?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

one nie lezą :D to trzeba edytować pliki z mapką ,tu chyba jest tutek o tym :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=usXcOzqu7LE

 

chyba nie jesteś w temacie.. mozna poprostu jakis plik z pack eleris wkleic do swojego clienta i ma sie takie cos.. tylko nie wiem jaki ..

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

f5

 

wie ktoś gdzie są te tekstury trawy co są na zdjęciu na powyższych postach?

 

kopiowałem:

-outdoorb1/c1/a1

-textureset

-terrain

-terrain2

 

z elerisa to do mojego clienta ale zamiast widzieć trawy to wgl. jej nie widze.. tak jak bym po niebie(nie wiem jak to nazwać ;p) chodził..

 

chodzi mi o te tekstury trawy z serwera Eleris:

 

 

90249522003592787352.jpg

 

 

 

a jak podmieniam outdoorc1/b1/a1 textureset terrain terrain2 z elerisa do mojego to mam taka trawe xD:

 

 

81959491018197445665.jpg

 

 

 

pomoże mi ktoś jak wgrać ten wygląd trawy z eleris ?

 

Dziwne u mnie w cliencie podmieniłem i działały

Opublikowano

Dziwne u mnie w cliencie podmieniłem i działały

 

dziwne..

 

wiesz, ja mam pliki z epvp i do nich byl niemiecki client z rozszerzeniami zamiast .epk i .eix to .oyu i .nun

 

ale terrain/terrain2/textureset/outdoorb1/a1/c1 elerisa z rozszerzenia epk i eix zmieniam na oyu i nun i wlasnie wchodze do gry i mam takie tekstury trawy ze jej nie widze..

 

f5?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...