Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałająca myszka w GTA San Andreas


Endriex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od wczoraj borykam sie z tym problemem...

kiedy wchodze do gry GTA nagle myszka przestaje mi działać.

W menu moge poruszać kursorem ale nie moge kliknąc np na "Start game"

a w samej grze czyli po wczytaniu save'a nie moge poruszać ani kursorem ani klikać.

Czy ktoś mi pomoże? bo próbowałem nawet zrestartować GTA i i komputer.Nic to nie dało.

Opublikowano

MAM SPOSÓB DZIAŁAJĄCY!

1.Podczas gry wejdź w menadżer zadań.

2.Wejdź w zakładkę "Procesy"

3.Wyszukaj Gtasa.exe czy plik, którym uruchamiasz GTA.

4.Ustaw koligację klikając prawy myszy na proces GTA.

5.Odznacz wszystkie, które są zaznaczone, ma być zaznaczone tylko "Procesor 0"

6.Daj mi like.

7.GRAJ!

PS. GRA MUSI BYĆ WŁĄCZONA

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

Jeżeli dosyć często przerywasz grę za pomocą (naciskasz przycisk do paska (start)) lub często patrzysz na główną mapę w ESC w Menu to może być tym problemem też tak mam

i wiem jak to naprawiać!

Naciśnij ESC Menu (nie ruszaj myszką!) i jeszcze raz naciśnij ESC nie za szybko! zaczekaj jakieś 5-15s. I powinno Ci działać na 100% :)

Daj +lajka jeżeli pomogłem.

Opublikowano

Jeżeli dosyć często przerywasz grę za pomocą (naciskasz przycisk do paska (start)) lub często patrzysz na główną mapę w ESC w Menu to może być tym problemem też tak mam

i wiem jak to naprawiać!

Naciśnij ESC Menu (nie ruszaj myszką!) i jeszcze raz naciśnij ESC nie za szybko! zaczekaj jakieś 5-15s. I powinno Ci działać na 100% :)

Daj +lajka jeżeli pomogłem.

 

twój pomysł też nie jest taki zły

masz tego naciąganego lajka :)

Opublikowano

Ja robie tak, że klikam ESC ruszam myszką i już potem mi działa ;p

 

twój pomysł jest najszybszy i najlepszy :)

 

masz lajka

  • 2 lata później...
Opublikowano

U mnie nie działa żaden z powyższych sposobów. Na szczęście znalazłem sposób w opcjach graficznych zaawansowane w gta jest taka opcja ekran panoramiczny, jak jest włączona to nie działa myszka, a jak jest wyłączona to działa za każdym razem . :D

 

P.S tak wiem że odkopałem temat ale musiałem się podzielić działąjącym sposobem, którego tu nie było.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...