Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2/1.3.1],[Creative mode],[Robisz co chesz],[Non-Premium],[Non-WH]


123  LOL 123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg HardBass-Creative Games

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Crative

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s5.owncraft.pl:25024

strzalka.gifPotwory: Nie

strzalka.gifZwierzęta: Nie

strzalka.gifPvP: Nie

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak - Jak Se Stworzysz ... :D

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Wlasciciel : LolSiemanko , $pon$or : Zzet_Zamo

 

pluginy.png

Tylko pare waznych :) !

 

inf.png

Server Creative

Tani Vip

Ban = Zabranie Craetiva

Tanie Odbanowanie

Dzialki za sms :)

Mila Administracja

Server Ogar !

Estetyczny i ladny !

Sukamy kogos kto zrobi nam Forum !

 

 

Rekru ON !

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Po @up2 tak to taki server

@up a na czym bysmy zarabioali pozatym wlasie o to chodzi raczej udostepniasz all graliscie kiedys na creativie ??

 

Sory za 2 min bledy permission :) juz ogarnolem

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Nie :) ale dzialki sa bardzo tanie .... ile to 4.(cos) :D za jedna dzialke ... ??

MALUTKO !

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Ehh, podsumuję.

 

HeadAdmin nie zna podstaw ortografii, najprawdopodobniej w tym roku zaczął uszęszczać do gimnazjum.

Server jest po to żeby zarobił na siebie i padł za parę dni.

Bez sensu robić typ: Creative.

Na serwerze jest tylko spawn, i 4 działki.

 

Serwer mnie nie przekonał, nuda, nuda i jeszcze raz NUDA.

Opublikowano

wiec po 1 To wy piszecie np. " jusz " a nie ja ... po 2 nie ja nie zarabiam na tym :) tylko server .... chcem go utrzymac po 3 z sensem po 5 4 bo mysle ze w najblizszym czasie nie bedzie wykupywanych dzialem a i tak od siebie ... bede robil eventy aby cubby byly za darmo :)

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...