Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kominek925

Serwer Polskiego Pingwina! Survival+Frakcje

1 post w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[font=tahoma,geneva,sans-serif]Zapraszam na serwer PolskiegoPingwina!! 120 Slotów Typ Serwera[/font] Survival+Frakcje

IP:mc.polskipingwin.com.pl

[img]http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1360&bih=664&tbm=isch&tbnid=dAKNwWH_zAFVPM:&imgrefurl=http://minecraftpvp.com/profile/PolskiPingwin&docid=XI37wK8r9Xb8EM&imgurl=http://minecraftpvp.com/images/player/PolskiPingwin%253Fsize%253D16&w=256&h=512&ei=BJmBUJioOsTGtAaY24CYBQ&zoom=1&iact=rc&dur=2&sig=112389657776222267490&page=1&tbnh=159&tbnw=79&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:4,s:0,i:80&tx=42&ty=88[/img] Edytowano przez Kominek925

Udostępnij ten post


Link to postu
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0