Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]Fajna stronką która pozwala nam ujrzeć rzeczy które jeszcze nie wyszły ^^


exstyler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://p4f.nodester....weapons?lang=pl

 

Dzięki nim zobaczymy wszystkie itemy występujące w grze, unikalne ciuchy, bronie które nie wyszły jeszcze oraz ubiory.

Enjoy:)

 

Mały edit: Stronę sprawdzajcie po każdej aktualizacji, ponieważ wtedy są dodawane bronie, tyle że nie są jeszcze ujawione a gdy włączamy gre nie wchodząc na server, wszystkiego można się spodziewać, ponieważ wszystko jest robione na żywo. ;)

Opublikowano

Wow M82A3 juz czuję tą moc,zasięg i celność :O aż się chcę zagrać zwiadowcą :)

Nosferatu ? o.O

 

trzeba doładować telefon za 25zł bo wydatek czeka już nie mogę się doczekać

M82A3 trzeba będzie koxić

Opublikowano

Nie wiem czy to mówiłem, ale ta broń nie będzie przekraczać 3000 fundsów na kupno 4ev, i będzie o 27 levela. Ja już bym mógł ją kupić ponieważ stawiałem na to, że ona wyjdzie pierwsza a nie L85a2, więc nabiłem zwiadowcą 30 lvl ;D

Opublikowano

Jak zdobyć lunety DeadEye?

 

Losujesz w supply drop, jego celownik bardzo ułatwia strzelanie, lecz mały zoom jest (x3) i nie można go regulować, jeżeli jesteś ciekawy jak się sprawuje to zobacz ten film:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

PKP Pecheng :) oraz G53 :D

 

Świetny ten Pecheng ale za 19k funds będzie

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

To ile to G53 ma mieć damage ? 50? A pecheng jak M95 strzelające automatem i w dodatku oba bez odrzutu?

Coś mam wrażenie że ta gra się zaczyna pomału stawać kompletnie niegrywalna

LOL

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Heh nie wiem czy zauważyliście,ale niektórzy już grywają nowymi broniami,a i nie są to admini ? wtf ?

Tutaj dowód :

http://battlefield.play4free.com/en/profile/2301200032/323906393#weapons

Czyli nie długo i zawita do nas nowa broń bo jak widać one są dostępne,ale dla wybranych ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...