Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] PBE kolejka do zalogowania sie


WasserFull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co pamiętam kiedyś był sposób na Eu na ominięcie tego robiło się coś ze strzałkami, ale nie wiem czy to będzie działać jeszcze, ale chyba musisz czekać

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

9000 to limit osób jakie pokazuje w kolejce, więc możliwe, że oczekuje nawet 50k, więc niestety, ale musisz poczekać ;d

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Najfajniejsze jest to , ze czekam juz 2 godziny, a kolejka ani drgnie<3

 

 

lolkolejka.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Miałem tak samo przez 1h, ale jakoś wszedłem.

W znajomych mam 1 osobę Online.

 

DZIWNE, powinno być co najmniej 5.

Opublikowano

Jakaś inspekcja, błąd, bug etc. jest. Nie możliwe, żeby każdy to miał i ciągle 9000 w kolejce. Może jutro rano naprawią, chcę wreszcie skiny wypróbować. >.>

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Przeczekałem 30 minut, i gra normalnie się odpaliła, kolejka spadła bez żadnych problemów, ALE jeśli wyjdziecie raz to już drugi będziecie musieli na nowo czekać :/ Miejmy nadzieję, że rano będzie możliwość zykłego wejścia

Opublikowano

kolejki to wlasnie byl powod do podzialu lola... za duzo osob gralo na eu az w koncu z eu zrobili euw i eune

a over9000 to jest ponad 9000 czyli to 9k to jest wlasciwie limit wiec mozesz byc 9001 w kolejce albo nawet i 13000 lub wiecej...

Opublikowano

Za każdym razem gdy loguje się to jest, zazwyczaj czekam ponad pół godziny. Jakoś wchodzi ale wogóle nie wyszukuje mi meczu w PvP. Próbowałem na botach szukac, po 5 sekundach bylo, dziwne to to.

"A na ulti rozbija szampana na głowie przeciwnika

icon_wink.gif )

Pod Q rozlewa szampana (taki sam zamach jak toporem)

Ale co na E? Jak miałby przyciągać?"

 

-"Wsysanie do butelki ;o"

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak ma ktoś konto na którym nie gra jak by dał bym był bardzo wdzięczny nie chodzi że są wszystkie postacie itp tylko o testowanie proszę o szybki kontakt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...