Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zwracam się z pytaniem który telefon czy tam kolor wybrać telefonu

 

Biały:

http://allegro.pl/sony-ericsson-wt19i-live-cala-nowa-obudowa-komplet-i2723403952.html

 

Czarny:

http://allegro.pl/sony-ericsson-wt-19i-i2723525787.html

 

Moje 2 pytanie brzmi czy jeśli kupie biały telefon (wt19i) to czy od użytkowania (przez pewien okres) może mi cała obudowa zżółknąć ?

no siema

Opublikowano

czarny! i do tego czarne silikonowe etui.

 

odp2: zależy jak będziesz go użytkować, np jak będzie leżeć w zadymionym pomieszczeniu przez długi czas to po kilku miesiącach będzie wyglądać okrutnie ;(

Bywalec
Opublikowano

Biały dla kobiet.

Czarny dla prawdziwych mężczyzn.

Odpowiedź sobie sam. xO

 

PS> Aż się dziwie,że tak napisałem...

Opublikowano

Wolisz biały czy czarny? Od tego zacznijmy, nie jest powiedziane, że czarny dla MĘŻCZYZN, a biały dla KOBIET i ew. HOMOSEKSUALISTÓW(?!). Jakoś HTC Wildfire S o kolorze białym ma wiele mężczyzn, więc? ; P

Ja bym wybrał czarny, bo mniej widać zabrudzenia itp.

Opublikowano

Sam mam bialy i nic mi nie przeszkadza. Bierz tylko taki ktory nie ma simlocka zeby mozna bylo odblokowac bootloader a pozniej po zmienia jadra podkrecic procesor.

Silikon zawsze moizna dokupic za 20zl z przesylka.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...