Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Które GTA?


Kacp3r0M3n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie te dwie gry są równe, ponieważ GTA San Andreas ma swój "taki klimat" Jesteś czarny, zajmujesz się różnymi rzeczami itd. Lecz niestety grafika na czasy dzisiejsze do bani.Jednakże GTA 4 ma bardzo słabą fabułę a dosyć dobrą grafikę,fizykę.

Jeśli nie możesz się zdecydować polecam zainstalować dodatek GTASA4 do GTA 4 Jest to mod zmieniający postać, mapę, bronie itd na te z San Andreas (Sa ma teraz lepszą grafikę i fizykę) Nie chce mi się już rozpisywać, ale jeśli to wybrałbym GTA4.

Pomogłem? Postaw: "✔ Lubie To"

 

Opublikowano

Mam identyczne zdanie jak @up

;)

GTA SA ma w sobie to coś co bardzo wciąga.

Grafika między tymi dwoma częściami można teraz nazwać nawet przepaścią ale jeżeli chcesz się dobrze pobawić to polecam San Andreas.

Czwórka jest tylko trochę gorsza pod względem fabuły

:D W Liberty City to już nie ten klimat co w stanie San Andreas ;)

 

Ja osobiście posiadam obydwie części i na Twoim miejscu kupiłbym SA.

Opublikowano

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Dowiedziałem się, że brat posiada GTA IV, więc kupię SA, a od niego wezmę IV.

 

Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...