Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NerviL [Hamachi]


PrezeSxZodi

Czy server sie podoba ?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy server sie podoba ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

249150logo3fn.png

 

1348758094-U346826.png

Intel Core i5 3550

 

1348758144-U346826.png

5/8 G

 

1348758183-U346826.png

10mb/s

 

1348758916-U346826.png

NerviL/1 - NerviL/66

 

Nervi\"L\"

 

Hasło: 123

 

1348758231-U346826.png

http://5.120.179.219/

1348758281-U346826.png

http://5.120.179.219/index.php?sys=registration

1348758321-U346826.png

http://5.120.179.219/index.php?sys=rangliste

1348758351-U346826.png

0.000.000.000

1348758394-U346826.png

http://nervil-pl.iq24.pl/default.asp?grupa=190182&temat=151753

1348758431-U346826.png

http://www.multiupload.nl/5BDA4V4DHI

1348758476-U346826.png

https://www.virustotal.com/url/4cb177bcf6686cb3ab784f9eccfa7d41a2c52d880a3e64a0ee7c36af06e7e888/analysis/1350493351/

1348758537-U346826.png

235152skelpy.png

 

1348758595-U346826.png

2300061.png

 

1348758633-U346826.png

tak

 

1348758686-U346826.png

4000%

 

1348758759-U346826.png

2000%

 

1348758834-U346826.png

5000%

 

1348758873-U346826.png

[GA]Zodi
[GM]Grench
[GM]Smetrox
[GM]Leneya
[Graf]DieKasia
[QGM]Poki

1348758951-U346826.png

 

oserverze.png

Server NerviL jest typowym serverem na rok szkolny , czyli nie wymaga dużego wysiłku żeby

coś osiągnąć.

Server różni sie od innych serverów.

NerviL posiada bardzo rozbudowane eventy , które możemy zapewnić

sprawią wam rozrywkę.

Typ servera Medium.

Zapraszam do dalszej prezentacji x)

251851bonusy.png

pergaminc.png

 

kamienie.png

23467119.png

 

Jak widać z servera zostały usuniete kd na klasy jednak zostały one zastąpione jednym sprawdzonym kd :

23468432.png

 

Takie KD możemy zdobyć podczas wielkiego wydarzenia "The Helloween" jak i z bossów

 

wierzchowce.png

2346411.png

2346422.png

2346433.png

2346444.png

2346455.png

2346466.png

2346477.png

2346488.png

2346499.png

23465010.png

23465111.png

23465212.png

23465313.png

23465414.png

23465515.png

23465616.png

23465717.png

23465818.png

 

 

 

mapyv.png

233418175048a.jpg

233420175049map2.jpg

2334211750520721_193800.jpg

 

sysulepszen.png

235176sysulepszania1.png

235178sysulepszania2.png

 

olold.png

 

bossyl.png

23466228.png

23466329.png

23466530.png

23466631.png

 

syspunktw.png

 

System polega na losowaniu raz dziennie 10 graczy poprzez strone random.org.

Tworząc postać bierzesz udział w losowaniu.

Jeżeli nie byłeś obecny podczas losowania możesz sprawdzić na stronie , czy zostałeś

wytypowany.

Do wygrania w losowaniu jest bilet na loterie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj :

http://nervil-pl.iq24.pl/default.asp?grupa=190189&temat=152262&nr_str=1#1032151

 

papirus3.png

 

anigifnp.gif

Generator by

Start godzina 18:00 rejestracja jest już aktywna !

9bix.png


Zagraj na prawdziwym serverze medium ! NerviL.pl !


  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na hamachi Is jeszcze za kase pozdro madre glowy

 

 

 

ZADNEGO IS NIE MA=),przykro mi:D Są tacy ludzie jak ty nie zobaczą do końca i krytykują serwer powiedz odrazu ze już byłes zalogowany i że nie działa;<

Opublikowano

Jeżeli ktoś ma jakieś problemy, zażalenia, uwagi oraz hejty zapraszamy na TS, a nie spamować w temacie, można również pisać PW/GG. Chętnie wysłuchamy i odpowiemy.

 

 

91.204.161.53

Opublikowano

Serwer fajny dobrze się gra, wbicie 250 poziomu zamuje mniej więcej godzine, więc nie jest trudno. Administracja miła i chętna do pomocy, podczas gdy serwer jest Online GM i GA są zawsze na TeamSpeaku, gdy wejdziecie na kanał Prośby o Pomoc na TS3 i się o coś spytacie - otrzymacie odpowiedź od razu.

Opublikowano

ale to jutro

 

Więc tak: Raport za sam w temacie i nabijanie postów.

Serwer on-line dziś o godzinie 11-12 tak jak napisał Kasiulek :x

Naprawdę coś nie tak z główką...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...