Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Avatary ;]


SommerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avatary za kupno RP.Czyli jak kupisz RP (ile?podane niżej)dostaniesz dany avatar.Do zebrania jest 5 ikon, zależnych od ilości RP, które kupisz pomiędzy 1 a 13 listopada. Nowe ikony zostaną wypuszczone wraz z aktualizacją Wysp Cieni i już na zawsze będą na twoim profilu.

 

shadow_isles_summoner_icons_PL_thumb.jpg

 

 

 

Poziom 1 (dowolna ilość RP) Złośliwe widmo

Poziom 2 (1000+ RP) Nienawistny chwyt oraz poziom 1

Poziom 3 (2 500+ RP) Maska śmierci oraz poziomy 1-2

Poziom 4 (5 000+ RP) Martwy drzewiec oraz poziomy 1-3

Poziom 5 (10 000+ RP) Mściwy upiór oraz poziomy 1-4

 

Mi się podobają :P.

 

P.S.DFG zniknie?!

 

Morello:

Well, to be unpopular, they dialed down my suggestion. I wanted to remove it from the game. I think that item’s existence destroys diversity and interest – you should just use DFG on all burst casters, and all balance needs to factor in an extra nuke. There’s no case where DFG is good and DFG isn’t abusive – that basically is the definition of toxic.

Opublikowano

Najlepszy jest dla mnie Mściwy upiór ale nie jestem na tyle pojebany by kupić 10 000 rp ale raczej kupie do 1 000 by mieć tą wyjebaną rękę :D . Choć dostałem już awatara riven to przemyślę tą dezycję.

Opublikowano

o co chodzi z poziomami ?

 

Jak kupisz X rp to dostaniesz X poziom :P.W rezultacie avatar na którym jest lvl.

 

 

 

Te DFG mnie martwi ;c.

Opublikowano

everybody_lies_by_deadmelkor-d5bl91v.png

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść

Niepokonanym

Wśród tandety lśniąc jak diament

Być zagadką, której nikt

Nie zdąży zgadnąć nim minie czas..."


| exModerator Inne MMO | exLider League of Legends | exMPC Media Lider | VIP |

 

Opublikowano

Riot bije już sam siebie na głowe.Kiedyś to było nastwione na GRE a teraz na HAJS.

Powoli mi się odechciewa w to grać.

Chujowe te awatary a pomysł jeszcze gorszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...