Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Roshti vs Móraż


Roshti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1333384878-U383429.jpg

 

Wyzywający: Roshti

Wyzwany: --

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do:do 3 dni

Tematyka: Dowolna.

Notatka: Ma to być Tekst, nie diss. ps: jestem newbie :) sp2: Ma to być 16stka.

1351788161-U286260.png

Opublikowano

1 taki dłużej pisany tekst. Nie oceniajcie aż tak bardzo surowo, wiem że chujowe..

 

Nawijam teksta, odpalając skręta.

Wywodzę się z krainy nieszczęścia

Patrzę w dal, a tam setki reklam.

Żeby dojść do celu, musi nadpłynąć żeglarz.

Płyniesz daleko, do wyspy nieskończonego szczęścia.

By zostawić wszystko, licząc od teraz.

Nowa nadzieja, to czysta secesja.

Wojna psychiczna, znów się naostrza.

Dziewiąty wers, nawijam już tutaj.

A skręt już przygasa, jak nasza nadzieja.

Sav nakręca już nową historię.

By rozpocząć nową przygodę.

Żeglarz oczekuję zapłaty.

Lecz jestem biedny jak człowiek z waty.

To już koniec tej smutnej historii.

Żegnam się z wami mówiąc do zobaczenia.

 

 

Wiem, chujowe, zapewne przegram. Ale cóż każdy od czegoś zaczynał :)

1351788161-U286260.png

Opublikowano

takie na szybko w formie przywitania się z tym forum

 

Jestem Móraż, zet z kropką na końcu tkwi,

więc nie poprawiaj ortografii mi,

jestem tutaj nowy,

lecz powalę was na głowy,

wielki respect czuję do rywali,

wrzucę to na taśmę, chłopaki z wytwórnii będą w ciemno brali,

pierwszy tu mam pojedynek,

jestem tak jak ten rodzynek,

jedyny w swoim rodzaju,

żyję w swoim własnym raju,

wyemigrowałem z kraju,

gdy się obudzę na zajutrz,

kilka głosów pewnie będzie,

moje miasto to jest Warka,

kocham to jak wujka Marka,

a na koniec jeszcze dodam, powodzenia no i narka.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Brawo tępe chuje, a teraz wypierdalać.

 

 

Zacytuję:

"Albo się umie bawić albo się nie umie, albo się zna hasło albo się nie zna, a jak się nie zna to się nie zaczyna."

 

 

Głosuję na Eldokę na wolno.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Najlepsze z całego pojedynku:

 

 

Żegnam się z wami mówiąc do zobaczenia.

 

 

 

Oby jak najszybciej.

 

HoOHoHOHOHOhOhOH

 

Ale ze mnie jajcarz.

 

A teraz na poważnie. Widać że początkujący. Oddam głos na Wiadro z fekaliami.

 

 

(Roshti)

Opublikowano

Każdy daję na Cb, masz poważniejszy tekst z jakimś tam przesłaniem a ja walnąłem to co lubię, szybkie rymy.

 

Gratulację Roshti :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

hahahahahhahahaha, pasztet, dobrze to żeś spasztecił. głos na Móraż

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...