Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer WildCraft [Frakcje] [Diaxy ze stone] [Survival] [Eventy]


MrSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj w officjalnej zapowiedzi serwera WildCraft!

 

informacjeo.png

IP:91.193.54.84:25572

UWAGA LEC DO PUNKTU 4 !

Pvp:ON

WhiteList: OFF

Nether: ON

TeamSpeak: Bedzie

Potwory: ON

Zwierzeta: ON

Sloty: 25

Rekrutacja: Tymczasowo OFF

Nasze forum: Znajdziesz na tabliczce w grze.

Pluginy w 75% spolszczone!

@EDIT 18.10.2012r.

-------------------------------------------------

Dodany OtherDrops, miejmy nadzieje, ze teraz bd latwiej zdobyc surowce , oraz mniej lagow.

Diament: 0.20 szansy.(co niedziela 0.40)

Zloto: 1%

Zelazo: 7%

RedStone: Dropi z rudy

Lapis Lazuli : 1%

 

Usuniety orebfuscator, dzieki other drops x-ray zablokowany + nie ma juz lagow :)

 

----------------------------------------------------------

pluginyy.png

AntiCheat

AntiRelog

AuthMe - zablokowany bug z klonoawniem itemow.

AutoMessage

CustomMasage

EnderCrystalizer

Essentials

Factions

FigAdmin

MobHealth

MagicCarpet

NoCheat

OnlineSigns

OrebfuscatorLite

PermissionsEx

PlayerStats

ProInfo

SignColor

SimpleReserve

WorldEdit/Guard

 

infododatkowe.png

 

1.Jaki chyba jedyni, na serwerze mamy wlasny ItemShop !

ItemShop jest tylko po to by miec pieniadze na dalsze utrzymanie serwera(Vipy tez do kupna)

 

2.Z okazji startu przygotowalismy dla was dwa eventy!

- Spleef (czwartek)

- Walki gladiatorow (sobota)

 

3.Jak wiadomo serwer byl wielka lagownia... Za co bardzo przepraszamy! Teraz zrobilismy calkowity reset serwera i wszystko smiga jak nalezy ;)

 

 

3. Serwer oplacony do 03.12.2012 roku! Co zapewni wam dluzsza i bardziej oplacalna gre na naszym serwerze, oraz chcemy przedluzyc na kolejny miesiac :)

 

5. Aby z poczatku wam umilic gre przygotowalismy dla was:

kamienny set + 2 mieska

 

 

6. Jestes ? Mamy dla Ciebie range "Dziewczyna" - aby ja otrzymac wystarczy zglosic sie do HA

7. UWAGA NA SERWERZE ISTNIEJE RANGA : ZNAJOMY - NIE DO KUPNA. POSIADAJA JA TYLKO I WYLACZNIE RODZENSTWO HEADADMIN'A.

 

8. Czas pomiedzy teleportacja na spawn wynosi 3s. Utrudni to ucieczke z pola walki!

 

9. NOWY SYSTEM ZGLASZANIA BLEDOW:

Jak go uzywac?

wpisujecie: /email send (nick) (tresc)

czyli np: /email send Dzikus TNT nie wybucha.

Odczytuje je /mail read

A kasujemy : /mail clear

Myslimy, ze to troche ulatwi gre i wszyskie bledy bd usuwac jak najszybciej.

Blad z TNT usuniemy dnia : 07/10/2012 ( niedziela ) w nocy, tak jak wszystkie bledy ktore bd zglaszac naprawiane w nocy.

ekipab.png

HA - Dzikus

HA - lord

Mod - PanKanapka

Mod - MaryKateAn

KidMod - MasterShock

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...