Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jump in time craft! Serwer 40 slotów [Dedyk]!


gabix2403

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jump in time craft! Dedyk 20 slotów!

 

IP: s3.mcserwery.pl:25587

 

Typ serwera: FB i SV!

 

Sloty: 40

 

Status: On!

 

Nether: On!

 

Premium: Nie!

 

Zwierzaki: Tak!

 

Potwory: Tak!

 

White list: Nie!

 

 

Team serwera:

 

Wlasciciel: betonowy

 

HeadAdmin/ka: fester9696, gabix2403

 

Admin: sashin

 

 

 

Krótki opis serwera:

Jump in time craft to serwer w którym do wyboru masz 2 różne epoki; współczesność i średniowiecze.

Serwer to Free Build i Survival, jest tam dużo pluginów i ciągle dochodzą nowe! Np.: casino, factions itd.

Można kupić rangę vip. Sa dwa typy vipa; szlachetny vip i szanowny vip.

SzanownyVip - Żyje we współczesności, posiada /kit vip, komende fly i wiele innych!

SzlachetnyVip - Posiada takie same komendy jakie ma SzanownyVip tylko żyje w średniowieczu!

Serwer posiada własny TS3.

 

To tyle jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o serwerze wejdź na niego

----> s3.mcserwery.pl:25587

Opublikowano

Polecam Pozdrowienia gabix od Fuck ;P łap :D

 

cooltext772956228.png

Tak-Średniowiecze

Nie-Współczesność

cooltext772956717.png

Tak-Średniowiecze

Nie-Współczesność

cooltext772965017.png

Tak

cooltext772965690.png

Nie

cooltext772967206.png

Tak

cooltext772966536.png

Tak

cooltext773385599.png

Tak

cooltext772967822.png

40

cooltext773389198.png

s3.mcserwery.pl:25587

 

cooltext779842908.png

 

tsx65.net-speak.pl:6340

Opublikowano

Witam.

Dziś zacząłem grac na tym serwerze.

Zacząłem grac na komputerze kuzyna, który ma Jave.

Ja nie mam.

A problem jest taki, że gdy wchodzę na serwer, ani nie mogę pisac ani nie widzę co inni piszą.Nie mogę sie zalogowac itp.

Opublikowano

Bardzo dziwne, nikomu na tym serwerze się jeszcze taki problem nie zdarzył :/

już wiem, w ustawieniach czatu była włączone niewidoczny czat :(:D
Opublikowano

Fajnie, fajnie wbiję i zobaczę jak będzie 1.4 ;p

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam !!

 

Jestem
Szymon
i mam 13 lat. W
Minecraft'a
gram ok. 3 lata z małymi przerwami.

Na tym serwerze niedawno zacząłem grać. Serwer jest już przeze mnie ogarnięty.

Przez jakiś czas będę grał na obywatelu, a potem będę się starał o wyższą rangę.

Na tym serwerze grałem już wcześniej przez ok. 1 miesiąc pod Nickiem CasaY.

 

 

 

 

 

PS

 

 

 

Jeżeli administracja wyrazi zgodę, zrobię reklamę serwera.

Na pewno się spodoba...=)

 

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...