Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Używanie GPS w telefonie jakie koszty ?


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki będzie koszt używania nawigacji w telefonie, bo niestety trzeba połączyć się z internetem

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

Opublikowano

To zależy jaki masz telefon, w jakiej sieci i w jakiej taryfie ( np. Orange Free ). Koszy też zależą od częstości korzystania z nawigacji.

Opublikowano

agps i gps to co innego więc raczej się nie wypowiadaj o czymś o czym nie masz kompletnie pojęcia

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Wykup nielimitowany pakiet internetowy za stałą cenę i miej wszystko w dupie. Mój ojciec ma za 9 zł w T-Mobile i może używać ile che a i tak 9 zł zapłaci

 

Ale na pewno po wykorzystaniu jakiegoś limitu zmniejsza się prędkość pobierania do 48kb/s, co jest równoznaczne z brakiem internetu... :P

 

W Polsce nic nie ma za darmo niestety... ;)

Opublikowano

Wykup nielimitowany pakiet internetowy za stałą cenę i miej wszystko w dupie. Mój ojciec ma za 9 zł w T-Mobile i może używać ile che a i tak 9 zł zapłaci

 

Też mam ten za 9 zł miesięcznie, tylko że to raptem pochodzisz po 10 - 15 stronkach i internet pada jak zabity. Znowu trzeba miesiac czekać lub po prostu znowu zapłacić 9 zł.

Internet dalej jest, ale jego prędkość drastycznie spada.

Co do GPS, to opłata wg. operatora.

Opublikowano

do samego AGPS wystarczy nawet transfer minimalny , urządzenie pobiera dane tylko raz potem je tylko aktualizuje, głownie z google albo z serwera firmy której masz oprogramowanie, reszta danych przesyłana jest tak mała ze nawet przy tych 16 kb/s działa na bieżąco i bez problemu , na 100-200 km trasy pobierze ok 10-20Mb tak mam z Naviepertem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...