Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szescienny Rozpierdol II Edycja [Kwadratowa Masakra] [Dedyk]


piobyk1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Szescianny-Rozpierdol Edycja II!

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa-Masakra

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s53.csrv.pl:12467

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Tak/Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

NiochBochxD, patulec, eSTuPL

 

pluginy.png

LifeMC, LWC, ITP.

 

inf.png

Zapraszam na 2 edycje naszego serwera\" Szescienny-Rozpierdol \"

Przypyminajacy Kwadratowa masakre!

 

Gwarantujemy, 100% poprawę!

 

Opublikowano

Imię : Łukasz

Wiek : 16

Skype : Posiadam podam na PW Ale lepiej z ts-3 :)

Dlaczego ty ? : Chętny do pomocy i rozwoju serwera :)

Skype : (WYMAGANE , Bedziemy dzwonic ) To co wyżej ^^

Czy Będziesz Nagrywał/ła Jak pogramy to ocenimy : )

Opublikowano

Imię : Paweł

Wiek : 12,5

Nick : pawelekpro

Dlaczego ty ? : bo nie babcia ze sklepu AAA wygrałam Majoneeez!!!!!!!!!!!!! (mini troll)

Skype : (WYMAGANE , Bedziemy dzwonic ); pawelek_starosta15

Czy Będziesz Nagrywał/ła; Zalezy . kiedy kupię lepsze mikro

Opublikowano

Nick: Blade_Break

Wiek: 23

Skype tak + własny Ts3

imie: mateusz

ile gram: około roku

 

Cos o sobie. Mateusz osoba pracujaca posadajaca rodzine w wolnych chwilach spedzam czas na grach mmo i na kompie ogolnie

 

Dlaczego? : GRam w minecrafta juz sporo czasu mimo swojego wieku gra mnie wciągnęła. Taki typ serwera jak kwadratowa masakra to dobre miejsce pokazania swoich umiejętności i zaprezentowania je wam i na YT. Myślę ze swoja skromna osoba będę w stanie dobrze działać na waszym serwerze i sprawić zeby byl tak popularny jak kwadratowa a dodatkowo teraz mam 3 tyg urlopu od dziś to będę bardzo aktywny

Opublikowano

Imię : Jakub

Wiek : 12

Nick : Werido

Dlaczego ty ? : Szukam ogarniętego serwa. Wydaje mi się, że będzie się ciekawie grało.Jestem ogarniętym graczem.

Skype : (WYMAGANE , Bedziemy dzwonic ); PLWeridoPL

Czy Będziesz Nagrywał/ła;Nie

Opublikowano

Imię : Szymon

Wiek : 18

Nick : klafoo

Dlaczego ty ? : jestem ogarniety i lubię takie serwery

Skype : NoisGaming

Czy Będziesz Nagrywał : Nie:(

Opublikowano

Imię : Kacper

Wiek : 16

Nick : UppeD

Dlaczego ty ? : Potrafie się dogadać z innymi i przede wszystkim nie utrudniam gry.

Skype : Tak ( na pw )

Czy Będziesz Nagrywał : Nie

UppeD/dyk papu

Opublikowano

Imię: Konrad

Wiek: 18 lat

Nick: GHLex

Dlaczego ja? Duże doświadczenie, ciekawość, chęć poznania społeczności MC

Skype: Tak (nie podaje oficjalnie)

Nagrywanie? NIE

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Imię :Sebastian

Wiek :13

Nick :LolowatY

Dlaczego ty ? :bo bardzo chcialbym na takim serwerze zagrac :)

Skype : (WYMAGANE , Bedziemy dzwonic ): sebastian-lolowaty-

Czy Będziesz Nagrywał/ła: Jeszcze nie wiem

Opublikowano

Imię : Mateusz

Wiek : 17

Nick : SelectoHD

Dlaczego ty ? : Szukam dobrego serwera tego typu. Znam ortografię, nie lubię kłamców etc. Bla bla bla :)

Skype : SelectoHD

Czy Będziesz Nagrywał: Jeżeli ogarnę kompa to tak (Chwilowo laptop)

Opublikowano

Imię : Mateusz

Wiek : 12

Nick : HoopDead

Dlaczego Ty ? : Szukam serwera , typu kwadratowa masakra od dłuższego czasu .

Skype : Podam jak wejdę :>.

Czy Będziesz nagrywał : Kiedy zdobędę nowy internet :D

HoopDead_eune_10_4_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...