Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Rzeźnia [HARDCORE][24/7][WL][LIFEMC][Dedyk]


MalyGlod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Do modów: PROSZE ZAMKNĄĆ TEMAT GDY NAPISZE ,,MAMY 15+ OSÓB TEMAT DO ZAMKNIECIĄ" Dziękuje z góry. ORAZ PROSZE ZOBACZYĆ NA SAM DÓŁ TEMATU!

Poszukuje 10 osób do grania HARDCORE . Serwer na craftserve Dedykowany!

 

 

Witaj! Chcialbys pograć z dobrą ekipą na serwerze dedykowanym? To dobrze trafiłeś, jest to serwer 10 slotowy. I szukam do gry max 15 osób, nie wszystkie podania będa przyjęte.. Serwer nazywa się Sześcienna Rzeźnia! :)

 

 

O serwerze:

Hostowany na Craftserve.pl !

Ram - 1024MB

Sloty - 10.

Internet : 100mb na slot.

Pluginy : LifeMC, Orebsfuctor Oraz wiele wiele innych :)

WYMAGANY MINESHAFTER DLA NONPREMIUM

 

Informacje o Serwerze (WAŻNE)!

Budujemy się na latającej wyspie, więcej info na skype!

Na start mamy 3 życia.

 

Każde ,,zjedzenie -Użycie lpm/ppm na diaxa" dodaje Ci jedno życie

Gdy stracisz wszystkie życia, dostajesz auto bana.

 

Gdy Stracisz życie możesz kogoś ożywić komenda/revive NICK*

Nie można grifować

:)

 

Można się bic poza wyspą!

 

Pomagamy sobie nawzajem ;]

 

*- Liczą sie duże i małe litery!!!

 

Podanie:

 

Wiek (min13+) :

 

Staż:

 

Premium:

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p:

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze:

Mikrofon :

Skype(bez skype ani rusz)

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie?

 

 

DLA MODÓW! :

 

 

 

 

prezentacjax.png

Szecześcienna Rzeźnia

informacjeo.png

083.gif Adres IP:seebixkala.csrv.pl

083.gif Typ Serwera:HardCore

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Orebfuscator, PermissionEx,World guard, World edit i dużo innych :)

ekipab.png

Seebix

infododatkowe.png

Serwer HARDCORE :)

 

 

 

bydawidhard.png

 

 

sygnaa.png

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14 :P

 

Staż:5 lat

 

Premium:takk

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p:nie posiadam

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: 3 godz min.

Mikrofon : takk

Skype(bez skype ani rusz) mam Pavcio55

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? przelewem nie, ale sms tak

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14

 

 

Staż:4 lat

 

 

Premium:nie

 

 

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: 4 godz min.

Mikrofon : takk

Skype(bez skype ani rusz) mam Elegost

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? przelewem nie, ale sms tak

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14 :P

 

 

Staż:5 lat

 

 

Premium:takk

 

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p:nie posiadam

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: 3 godz min.

Mikrofon : takk

Skype(bez skype ani rusz) mam Pavcio55

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? przelewem nie, ale sms tak

 

Nie możesz grać w minecraft , ponieważ minecraft powstał 17 maja 2009 roku, nie wchodzisz.

sygnaa.png

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14

 

Staż: od Beta 1.5

 

Premium: Tak

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p: Tak, ale 20 widzów

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: dosyć sporo

Mikrofon : Tak

Skype(bez skype ani rusz) marcin_jasica

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? Niie srry

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14

 

Staż: od roku gram w mc

 

Premium:Tak

 

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p:Nie posiadam

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze:2-3 h

Mikrofon :Tak

Skype(bez skype ani rusz) white_nygger (Mój skyp)

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? Tak ale nie na tą chwile za jakiś tydzień

Opublikowano

Wiek (min13+) : 13

 

Staż: rok

 

Premium: Nie , Mi neshafter tak ^^

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p: Posiadam , 28 widzow

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: 2 h minimum

Mikrofon : dobry

Skype(bez skype ani rusz) kuba.jakimiuk.11

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? Przelewem nie , smsem napewno

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek (min13+) : 15

 

Staż: Od Beta 1.3

 

Premium: Tak

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p: Tak, 20 widzów

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: Zależy ale myślę, że z 2/3h

Mikrofon : Tak

Skype(bez skype ani rusz) Lisek706

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? Tak

//reklama

Opublikowano

Wiek (min13+) : 15

 

 

Staż:2 lata

 

 

Premium: Tak

 

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p: Tak, 11 widzów

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: Zależy ale myślę, że z 2/4h

Mikrofon : Tak

Skype(bez skype ani rusz) Podam na serwerze

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? tak ale sms ;p

Opublikowano

Nie możesz grać w minecraft , ponieważ minecraft powstał 17 maja 2009 roku, nie wchodzisz.

o lol sory, napisałem 5 zamiast 3 lol sory pomyliłem sie...

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

to jak dodasz do WL? jak tak to podaj ip

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Więc tak: Byłem na tym serwie, to jest niewypał...

Jeden bachor wyzywa od cip, a jak mu odpowiesz coś, to dostajesz bana....

Zwiedzam serwer, admin każe mi ,,spierdalać" albo dostanę bana.

Nie warto marnować czasu na serwer....

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@tapout, jeżeli nie zauwazyłeś wypowiedziałem sie już na ten temat.

Kotkowski - Nie wyzywał Cie, zaczełeś go wyzywac ze ma wade wymowy, że chodzi do 5 kl , dla mnie jesteś dzieckiem, nie potrafisz rozmawiać a jezeli się odezwiesz to piszczysz jak małe gówno 2 słowami. Jesteś dzieckiem i tyle odemnie pjona. :)

Nie kazałem Ci spierdalać, tylko powiedziałem że jeżeli ktoś sobie nie życzy żebyś w jego domu był , to masz wyjsć i tyle pjona.

Zapraszam na serwer;)

sygnaa.png

Opublikowano

Wiek (min13+) : 14 :P

 

 

Staż:3 lata

 

 

Premium:takk

 

 

Czy posiadasz konto na youtube, jezeli tak ile widzów;p:posiadam (nie nagrywam)

Ile dziennie spedzałbyś na serwerze: 1-3 godz min.

Mikrofon : takk

Skype(bez skype ani rusz) mam lbochenek2

Czy mógłbyś wpłacić 3zł przelewem na serwer miesięcznie? przelewem Spróbuje się

Opublikowano

@tapout, jeżeli nie zauwazyłeś wypowiedziałem sie już na ten temat.

Kotkowski - Nie wyzywał Cie, zaczełeś go wyzywac ze ma wade wymowy, że chodzi do 5 kl , dla mnie jesteś dzieckiem, nie potrafisz rozmawiać a jezeli się odezwiesz to piszczysz jak małe gówno 2 słowami. Jesteś dzieckiem i tyle odemnie pjona. :)

Nie kazałem Ci spierdalać, tylko powiedziałem że jeżeli ktoś sobie nie życzy żebyś w jego domu był , to masz wyjsć i tyle pjona.

Zapraszam na serwer;)

 

Hah :P

Ja jestem dzieckiem?

Jakbyś chociaż zajmował się serwerem, widziałbyś że mnie wyzywał pierwszy...

Zresztą, wprost powiedziałeś: ,,Wypierdalaj z tej działki albo masz bana!"

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Hah :P

Ja jestem dzieckiem?

Jakbyś chociaż zajmował się serwerem, widziałbyś że mnie wyzywał pierwszy...

Zresztą, wprost powiedziałeś: ,,Wypierdalaj z tej działki albo masz bana!"

 

Tak jestes dzieckiem, zajmuje sie serwerem. Nie mowilem nic takiego, nie mowie dzialka, bo tam nie ma dzialek kochanie . ;* powiedzialem, ze jak ktos sobie sobie nie zyczy zeby ktos byl w jego domku, to ma wyjsc... props & pocwicz

 

Steam661 dodany ;]

sygnaa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...