Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WildCraft [Frakcje][CiekaweEventy][PvP-ON][No-WL][NO-PREMIUM][WOJNY][REAKTYWACJA]


krzy6io

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj w officjalnej zapowiedzi serwera WildCraft!

Oficjalny start serwera jutro po godzinach szkolnych! Info dodam pod tematem :)

66391578797158921397.png

IP:91.193.54.84:25572

UWAGA LEC DO PUNKTU 4 !

Pvp:ON

WhiteList: OFF (ON do startu)

Nether: ON

TeamSpeak: Bedzie

Potwory: ON

Zwierzeta: ON

Sloty: 25

Rekrutacja: Tymczasowo OFF

Nasze forum: wildcraft.xup.pl

Pluginy w 75% spolszczone!

50899859699524167767.png

AntiCheat

AntiRelog

AuthMe - zablokowany bug z klonoawniem itemow.

AutoMessage

CustomMasage

EnderCrystalizer

Essentials

Factions

FigAdmin

MobHealth

MagicCarpet

NoCheat

OnlineSigns

OrebfuscatorLite

PermissionsEx

PlayerStats

ProInfo

SignColor

SimpleReserve

WorldEdit/Guard

 

33179826905712897323.png

 

1.Jaki chyba jedyni, na serwerze mamy wlasny ItemShop !

ItemShop jest tylko po to by miec pieniadze na dalsze utrzymanie serwera(Vipy tez do kupna)

 

2.Z okazji startu przygotowalismy dla was dwa eventy!

- Spleef (piatek)

- Walki gladiatorow (sobota)

 

3.Jak wiadomo serwer byl wielka lagownia... Za co bardzo przepraszamy! Teraz zrobilismy calkowity reset serwera i wszystko smiga jak nalezy ;)

 

4.Nowy regulamin:

1. Zasady ogólne

1.1. Na serwerze nie można się obrażać kick/ban.

1.2. Nicki rasistowskie, zbrodniarzy wojennych, sławnych osób, obrażające czyjąś kulturę lub wyznanie, religijne (np. Jezus, Bóg itp.), zawierające przekleństwa są zakazane (ban perm).

1.3. Na serwerze nie wolno reklamować innych sieci serwerów, stron www, serwerów gier itp. (ban perm).

1.4. Jeśli wejdziesz na serwer na aktywnym banie nie dostaniesz UB ! Od wyjaśniania banów jest forum nie serwer !

1.5. Zakaz okradania nie zabezpieczonych skrzynek. Jeśli ktoś cię na tym złapie to bez ostrzeżenia dostajesz bana.

1.6. Za zrobienie bałwana jest BAN ( na spawnie , warpie)

1.7. Zalanie kogoś lawa/woda itd. grozi banem do 5h ! Jeśli widziałeś taką osobę zrób ss i wrzuć na forum.

1.8. Na serwerze nie można robić tzn. awarii z redstona, przez to są lagi na serwerze. Jeśli w jakimś domu znajdziemy (administracja) owy mechanizm, zostanie on usunięty a właściciel ukarany.

1.9. Używanie bugów na serwerze jest zabronione i grozi banem.

1.10. Zakaz zabijania graczy i rzucania w nich miksturkami na no-pvp.

1.11. Na serwerze można mieć max. 1 konto. Multi-konta będą nagradzane permem bez możliwości UB.

2. Wspomagacze

2.1. Używanie skryptów, cheatów i innych wspomagaczy jest równoznaczne z banem na forum i serwerze.

3. Admin

3.1. Admin ma obowiązek utrzymywać serwer w należytym porządku.

3.2. Admin ma dawać przykład.

3.3. Admin ma prawo ukarać gracza, który nie wykonuje jego poleceń (np. zaprzestania przeklinania itd.).

3.4. Jeśli admin nie jest do końca pewny, czy dany gracz oszukuje, powinien skonsultować się z innymi adminami (przy braku adminów może nakręcić film).

3.5. Admin powinien starać się utrzymywać porządek bez konieczności dawania banów, czy kicków.

3.6. Traktujemy wszystkich tak samo! Nie ważne czy jest to Twój kolega czy admin!

3.7. Admin może mieć 2 ostrzeżenia = gdy ta osoba uzbiera 2 ostrzeżenia admin zostaje zabrany np.: zabijanie graczy na game mode, dawanie innym itemów itd.

Za większe przewinienia admin zostanie natychmiastowo zabrany !!! np.: rozwalenie świata itd.

3.8. Tylko HA może robić eventy jeden raz w tygodniu. Jeśli zrobi go normalny admin od razu wylatuje !

3.9. Admin ma obowiązek przestrzegać taryfikatora który znajduje się powyżej.

 

5. Serwer oplacony do 03.12.2012 roku! Co zapewni wam dluzsza i bardziej oplacalna gre na naszym serwerze, oraz chcemy przedluzyc na kolejny miesiac :)

 

6. Aby z poczatku wam umilic gre przygotowalismy dla was:

kamienny set + 2 mieska

 

 

7. Jestes dziewczyna? Mamy dla Ciebie range "Dziewczyna" - aby ja otrzymac wystarczy zglosic sie do HA

8. UWAGA NA SERWERZE ISTNIEJE RANGA : ZNAJOMY - NIE DO KUPNA. POSIADAJA JA TYLKO I WYLACZNIE RODZENSTWO HEADADMIN'A.

 

9. Czas pomiedzy teleportacja na spawn wynosi 3s. Utrudni to ucieczke z pola walki!

10. NOWY SYSTEM ZGLASZANIA BLEDOW:

Jak go uzywac?

wpisujecie: /email send (nick) (tresc)

czyli np: /email send Dzikus TNT nie wybucha.

Odczytuje je /mail read

A kasujemy : /mail clear

Myslimy, ze to troche ulatwi gre i wszyskie bledy bd usuwac jak najszybciej.

Blad z TNT usuniemy dnia : 07/10/2012 ( niedziela ) w nocy, tak jak wszystkie bledy ktore bd zglaszac naprawiane w nocy.

 

17175960970425307757.png

HA - Dzikus

HA - lord

Mod - PanKanapka

Mod - MaryKateAn

KidMod - MasterShock

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...