Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruce123

[Champ] Jayce vs Yorick

10 postów w tym temacie

[center][img]http://krystian.xaa.pl/lol/img/1.png[/img][/center]

[color=#FFFFFF]Postacie:[/color] Jayce vs. Yorick
[color=#FFFFFF]Zależy mi na:[/color] Postaci, która będzie bardziej przydatna dla drużyny na rankedach.
[color=#FFFFFF]Dodatkowe informacje:[/color] Proszę o podanie + i - postaci.

[right][size=1][url="http://krystian.xaa.pl/lol/index.html"]Generator by - Krystian -[/url][/size][/right]

Bierz yoricka;[list]
[*]ciężko kontrowany na topie
[*]cc stun
[*]life steal z e
[*]dodatkowy walk speed z w
[*]dobry ult na tf'y, clonujesz adc
[*]dobre early oraz late
[/list]

@up Żeś się pan rozpisał.

Jayce
+ Range / Melee
+ Szybkie bezpieczne combo o dużym damagu.
+ Kontra na wszystkie gap closery (Irelia, Jax, Darius ze swoim E)
+ OP harass (Q i rzucone zaraz po wystrzale E dużo bije (fajnie wygląda na smartcastach))
+ Dobry escape
+ Nie jest papierkiem (chyba że trollujemy Jayce na adc)
+ Shurelia co 10 sec
+ Fajny gapcloser ze slowem.

- Brak selfheala (btw. Yorick nie ma lifesteal'a Vanosh, tylko selfheal.)
- Niestety brak prawdziwego ulti.

Oczywiści, że Jayce, jak inne portale związane z LoLem piszą, że jest postacią, którą nie da się z kontrować. W dodatku na większości portalach, właśnie Jayce zajmuję 1 miejsce w 1 Tier na topie.

Jayce, ma chyba jedno z najlepszych combo wombo w grze ;d
Stawiasz bramę (E), bijesz (Q), potem albo wbijasz (W), albo zmieniasz (R) i wlatujesz z włączonym (W), klikasz (Q), (E) i powinien przeciwnik paść. Jayce może grać deffensywnie (działko), albo offensywnie (działko/młot).

tak więc zacznijmy od tego że Yorick jest bólem w dupie dla Jayce'a, jest to jedna z niewielu postaci, która go kontruje, ale Jayce potrafi zburstować ad carry w 2 sekundy czego Yorick nie może za to nadrabia sustain'em, wszystko zależy od tego jakie postacie preferujesz

Jayce
mobilny
doskok
odrzut
esc sys
nice combo
może bić z daleka i bliska

Jayce to op ,tak serio jest rzadko wybierany ,ale na solotopie jedzie prawie wszystko .Combo , tryb działka i wręcz sprawiają ,że jest strasznie mocny.

xD Yorick nie kontruje jayce ... Jedynie co Yorick potrafi zrobić to zablokować skille E Q z działka, co i tak nie jest łatwe jeśli użyje się najpierw Q potem szybko E. Nie raz już grałem Jayce przeciwko Yorickowi i dawałem rade, najgorzej było we wczesnym late, bo potrzebowałem pomocy teamu żeby go zabić, bo mu już dużo nie robiłem, ale Jayce ma dość średnie late :(. Bardzo dużo funu z Jayce.
PS. dotychczas jak na razie skontrował mnie jedynie WW, miał okropny heal ;f Ja do niego z działka EQ, potem młot QE i uciekam a ten i tak mnie dogonił i ja straciłem hp a ten się szybko wyleczył ;/.

Jayce pod ad e i q wjebie taki dmg ze jpr zmieniajac na młot to e omdlenie i odrzut wiec przydatne jezeli mamy malo hp w do farmy na stworkach q do doskoku

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0