Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Otwarcie blisko!]ZOMBIE SURVIVAL SERVER![NARAZIE 10 slotów][Surival][WL-ON][RANGI][Non-premium]


Riseqq1

Pytania dot. serwera  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Masz zamiar gra? na serwerze?

    • Tak.
      17
    • Nie.
      1
  2. 2. Chcesz, ?eby do ?ci?gni?cia by?a paczka z ca?? gr?, zawieraj?ca texture pack, oraz mody(np. nowe zombie)?

    • Tak.
      14
    • Nie.
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juxnp2.jpg

 

Witaj! Czy chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę w Minecraft? Zapraszam Cię na serwer ZOMBIE SURVIAL!

Jest to zwykły serwer survival z kilkoma pluginami ulepszającymi serwer.

 

ZAPISY NA WHITE LIST JUŻ TERAZ!

 

Aby dostać się do WL, musisz wypełnić formularz i wysłać go na e-mail: [email protected] - tytuł tematu - "PODANIE NA SERWER"

Dokładnie podany nick w grze:

Wiek:

Jak długo grasz w minecraft?:

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?:

Coś o sobie(min. 4 zdania):

Posiadasz skype/TS3?:

 

do wl dodam ok. 35 osób

 

slotów w grze NARAZIE 10, ponieważ nie stać mnie samemu na opłacenie serwera, ale jeżeli pieniądze będą - odrazu powiększam pakiet

 

Kilka zdjęć z serwera:

 

widok hotelu z 1 strony

28w2b9f.png

 

Widok hotelu z 2 strony

2gt3tld.png

 

skromny regulamin

:)

17fpet.png

na tym obrazku widać recepcje, oraz pokoje w których można mieszkać i komórki do przechowywania zapasów(odpłatnie)

11ccs46.png

 

Przykładowy pokój(ma też balkon)

1905er.png

 

Przykładowa komórka, w której można trzymać zapasy(jest 10 dużych skrzynek)

iwi2cx.png

 

Jeszcze jedno zdjęcie, ukazujące cały hotel

2mrwevp.png

 

INFORMACJA

Jeśli ktoś chce, może podać propozycje na e-mail([email protected]), która może ulepszyć serwer. Jeśli propozycja naprawdę pomoże, użytkownik zostanie nagrodzony.

 

Jeśli chcecie, tutaj też możecie pisać podania na wl!

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze:insane191

 

Wiek:14

 

Jak długo grasz w minecraft?:Od 1.3_01

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?:Bo lubie servery typu przetrwanie .

 

Coś o sobie(min. 4 zdania):Przeszedłem już mutacje . Znam sie na ortografii . Lubie placki . Znam sie na pvp . :D

 

Posiadasz skype/TS3?:Tak

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: Dominik_PL

Wiek: 14

:)

Jak długo grasz w minecraft?: 5 lat

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: jest dużo fajnych żeczy

Coś o sobie(min. 4 zdania): Jestem miłym graczem, szanuje innych, bardzo podobaja mi sie takie serwery... itp..

Posiadasz skype/TS3?: mam skype :Pavcio55 i mam ts3

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: Dominik_PL

 

Wiek: 14

:)

 

Jak długo grasz w minecraft?: 5 lat

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: jest dużo fajnych żeczy

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Jestem miłym graczem, szanuje innych, bardzo podobaja mi sie takie serwery... itp..

 

Posiadasz skype/TS3?: mam skype :Pavcio55 i mam ts3

 

MUAHAHAHAHAHAHAHAH GRASZ 5 LAT HAHAHAHAHAHAHAHAH :D. Minecraft istnieje 2 lata -.- ..

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: Dominik_PL

 

Wiek: 14

:)

 

Jak długo grasz w minecraft?: 5 lat

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: jest dużo fajnych żeczy

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Jestem miłym graczem, szanuje innych, bardzo podobaja mi sie takie serwery... itp..

 

Posiadasz skype/TS3?: mam skype :Pavcio55 i mam ts3

 

MUAHAHAHAHAHAHAHAH GRASZ 5 LAT HAHAHAHAHAHAHAHAH :D. Minecraft istnieje 2 lata -.- ..

 

Nie mówię, czy przejdziecie czy nie. najpierw niech wszyscy napiszą, dopiero potem ogłosze wyniki, ok?

Opublikowano

MUAHAHAHAHAHAHAHAH GRASZ 5 LAT HAHAHAHAHAHAHAHAH :D. Minecraft istnieje 2 lata -.- ..

haha chyba cie pojebalo lamo, 2 lata temu była wersja 1.8.1 debilu a ja gralem an alphie CIOTO

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

tsa

\

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

dobra niech mu bedzie widac ze dziecko

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: Wonsz

Wiek: 13 ( w styczniu 14 ^^ )

Jak długo grasz w minecraft?: Od aktualizacji halloween

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Ponieważ uwielbiam bic zombie xD .

Coś o sobie(min. 4 zdania): Lubie grać w minecrafta , nie lubie griferów ( co za tym idzie wszystkich oszustów itp.). Jestem wielkim fanem gier mmo i grania z ludzmi. Nie lubie jak każą napisac o sobie cztery zdania :P ( nigdy nie umiem nic znaleść na te czwarte) .

Posiadasz skype/TS3?: Dwa razy tak .

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze:dog123456

 

Wiek:15

 

Jak długo grasz w minecraft?:od bety 1.2

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?:Szukam takiego serwera jak ten

:)

 

Coś o sobie(min. 4 zdania):Nazywam się Jakub, i mam 15lat. Przechodze mutacje i kocham grać w minecrafta:*. Poszukuje serwera jak ten. Jestem humorystyczny i kocham dobrą zabawę.

 

Posiadasz skype/TS3?: TAK/TAK

 

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze:TheSynergy

 

Wiek:13

Jak długo grasz w minecraft?:2 Lata

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Ponieważ nudzą mi sie serwy fb,survival

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Nazywam się Maciek i nie lubie się rozpisywać

 

Posiadasz skype/TS3?: ts3

tumblr_ltj9tecPg71qlaozdo1_500.png

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze:Drewniak

 

Wiek:15

Jak długo grasz w minecraft?:2 Lata w styczniu.

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Chciałbym zagrać na zombie :)

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Cześć jestem Dominik interesuje mnie piłka nożna :).

 

Posiadasz skype/TS3?: Skype lecz nie używam

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: pawelekpro

Wiek: 12,5

Jak długo grasz w minecraft?: 2 lata

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Bo Myślę że Ten serw jest pod mój gust :0

Coś o sobie(min. 4 zdania): Nazywam sie Paweł . Interesuje się piłką ręczną i informatyką . Lubie grać w MC i LOL-a ... do czego dochodzą gry z przeglądarki itp np. www.karokeparty.com youtube równiesz noi ta gra :0 ->

http://curvefever.com/play2.php .

Ogarniam Mc,mody w mc,pluginy,komendy Admina /rg flag itp

:).

 

Posiadasz skype/TS3?: Skype pawelek_starosta15 Ts3 Posiadam

 

Dokładnie podany nick w grze:Drewniak

 

Wiek:15

Jak długo grasz w minecraft?:2 Lata w styczniu.

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Chciałbym zagrać na zombie :)

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Cześć jestem Dominik interesuje mnie piłka nożna :).

 

Posiadasz skype/TS3?: Skype lecz nie używam

Coś o sobie(min. 4 zdania): Cześć jestem Dominik interesuje mnie piłka nożna Super Że Napisałeś 4 zdania!!!

Opublikowano

Dokładnie podany nick w grze: GabrysMC

 

Wiek:12

Jak długo grasz w minecraft?: Od początków

 

Dlaczego chciałbyś zagrać na tym serwerze?: Szukam serwera do nagrywania z niego coś w stylu mineZ

 

Coś o sobie(min. 4 zdania): Interesuje sie informatyka. Lubię sport. Moje Hobby to nagrywanie filmików na youtube. To chyba tyle ;d

 

Posiadasz skype/TS3?: Skype

Proszę o dodanie mojego kolegi bartezz5 bo to z nim nagrywam :P

Sam jestes!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...