Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sugestia][Metin2][Subforum]Zapowiedzi i Dyskusje


Hajda™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :) Przychodzę do was z pewną sprawą otóż. Użytkownik forum ,który się dopiero zarejestrował nabił tam parę postów i jego temat został przeniesiony oczywiście do działu ,,Zapowiedzi i Dyskusje". Zapowiedź serwera była oczywiście nie dokończona i Administracja tego serwera nie może nawet jej edytować co skutkuje spamem.

 

Do czego zmierzam... powróćmy do dawnych zwyczajów zamieszczania postów oraz tematów.

Co wy na to?

 

Link do zapowiedzi ,której Administracja nie może edytować :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/745679-zapowiedz-locust-mt2/


Opublikowano

Również jestem na tak.

można by tak zrobić, że :

normalnie można umieszczać bezpośrednio nowe dyskusje i zapowiedzi serwerów ale za potwierdzeniem moderatora/ kid moderatora/ globala/administratora i jak jakieś tam są jeszcze ważne rangi które mają dostęp do działu metin2 ;)

że oni akceptują po prostu tą zapowiedź i jest z głowy.

a w razie edycji postu to należy napisać do jakiegoś moderatora metin2 z kodem który chcecie zmienić i on podmienia.

Bo tak to ludzie reklamują coś co np nie wystartuje itp...

Opublikowano
Również jestem na tak.

można by tak zrobić, że :

normalnie można umieszczać bezpośrednio nowe dyskusje i zapowiedzi serwerów ale za potwierdzeniem moderatora/ kid moderatora/ globala/administratora i jak jakieś tam są jeszcze ważne rangi które mają dostęp do działu metin2 ;)

że oni akceptują po prostu tą zapowiedź i jest z głowy.

a w razie edycji postu to należy napisać do jakiegoś moderatora metin2 z kodem który chcecie zmienić i on podmienia.

Bo tak to ludzie reklamują coś co np nie wystartuje itp...

 

Doskonale to ująłeś ;) Można to zmienić np wstawiając zapowiedź osoby bez postów a Administracja Działu akceptuje czy to Fake czy nie Fake. Bo co z tego ,że ten 30+ post wrzuci tę zapowiedź a okaże się fake np. użytkownik ,który wrzucił zapowiedź starą NevrasT'a [*] To wiadomo każdy wielki szok i wbiegamy do zapowiedzi a to niestety Fail ;(. MPC proszę o spokojne zastanowienie się nad tym :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...