Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobre, w miarę fajnie wyglądające słuchawki do 100zł?


squah :')

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Szukam jakichś dobrych słuchawek o czystym dźwięku, ładnym basie i w miarę dobrze wyglądających. Najlepiej bez mikrofonu, ale jak już to jakiś mało widoczny, np. na kablu. Słuchawki głównie do słuchania muzyki. Szukam dźwięku o jakości takiej jak np. Sony MDR-XB300.

Cena do 100zł.

 

Na oku mam:

Słuchawki TRUST Urban Revolt Evening Cool 17558

Game Over

Opublikowano

Za 100zł nie kupi się dobrych słuchawek :/ Hd201 / fatality ,ale te bardziej do grania

Kupi się, kupi. Mój brat kupił sobie Sony MDR-XB300 (te co napisałem w temacie) i jakość mają wyśmienitą, kosztowały 99zł.

Game Over

Opublikowano

Do 200 zł znajdziesz naprawdę dobre słuchawki, lecz 100 zł to za mało.

Najlepiej się słucha muzyki na słuchawkach studyjnych, bo jest wyraźny dźwięk.

Opublikowano

Kupi się, kupi. Mój brat kupił sobie Sony MDR-XB300 (te co napisałem w temacie) i jakość mają wyśmienitą, kosztowały 99zł.

Kup sluchawki Sony MDR-XB300

 

kup jakieś sennheiser moze 201 hd do 100zl znajdziesz

 

­

Opublikowano

Powiem ci że Fatal1ty mam i są niby do grania.

Prawda, do grania dobre ale do muzyki moim zdaniem też zarąbiste.

Czysty dźwięk, ładne basy no i wyglądają wporzo.

Mikrofon jest ale można sobie odpiąć.

Opublikowano

Wszystkie z firmy Canyon zajebiście wyglądają :D

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

Powiem ci że Fatal1ty mam i są niby do grania.

Prawda, do grania dobre ale do muzyki moim zdaniem też zarąbiste.

Czysty dźwięk, ładne basy no i wyglądają wporzo.

Mikrofon jest ale można sobie odpiąć.

 

Gdzie minusy? Mobilność o wiele gorsza w porównaniu do HD201, po 2-3h zaczyna boleć głowa(i uszy) od nacisku, dźwięk na poziomie byle Philpsów za 40zł. Miałem fatalne słuchawki i nie ma porównania do HD202 co mam teraz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...