Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Bot który zbiera wyznaczone itemy


munigucio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie . Nie jestem pewny , ale chyba coś takiego istniało . Ale w każdym bądź razie gram na pandorze mam miejsce pro na sztaby ze spota 4-10 sztab i dużo zbędnych crapów;/

i chciałbym takiego bota który sam by podnosił te sztaby. Proszę o pomoc z Góry dziękuję.

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego. Na przyszłość polecam sprawdzić czy takiego pytania nie było, a nie od razu je zadawać....

Znasz jakiś fajny serwer ? Szukasz kogoś do wspólnej gry? Pisz śmiało ! Bo nudy... ;x

Opublikowano

Jest taka opcja w KamerModzie. Włącz sobie AutoPickupa, po czym (Jak masz kartę z eq i ikonkę ItemShopu z PLa) naciśnij na to i ustaw co ma Ci wyrzucać. Osobiście tego nie sprawdzałem przy dropie, także nie wiem czy na 100% zadziała tak jak Ty chcesz. Może zadziałać tak, że gdy ustawisz co chce wyrzucić to wywali to raz i później zostawi to w eq ;x. Ten sposób jest trochę banalny bo ciągle będzie podnosił i wyrzucał te same itemy, ale napisałem to co wiedziałem.

https://www.facebook.com/Agar.ioPL.x/


Zapraszam na stronę Agar.io, która znajduje się na Facebook'u. Jedyny polski działający fanpejdż. 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do polubienia! Myślę również nad założeniem kanału na YouTube!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...