Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Craftcik[100%Survival+Frakcje][Prace,Adminshop][Mamy TeamSpeak3][23sloty]


patrykgraca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2zeecdk.jpg

Oto nowy serwer połączony ze 100% survival+frakcje za kase.

de2zjo.gifAdres IP: f18.owncraft.pl:25002

de2zjo.gifTyp Serwera: survival+frakcje

de2zjo.gifTeamSpeak3: ns13.net-speak.pl:6380

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 23

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gif100%Survival: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

nziwsk.jpg

Witam, chciałbym wam zaproponować grę na naszym serwerze. Istniejemy ponad 3 miesiące. Typ serwera to Survival+Frakcje+pvp czyli totalnie bez komend. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do zagrania na naszym serwerze. Administratorzy są mili, a spawn wygląda cudnie czyli mini miasteczko u nas nie ma działek.

Team craftcik

npeutu.jpg

Opublikowano

Serwer zalosny ... Niby 100% surv i frakcje a sklepy sa ... Coto za gra jak wszystko mozna kupic jak zrobicie ze bez komend i bez sklepu to bede gral z 6 osobami :)

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

yyy

ale sklep jest poprostu nie ma komend typu /sethome i /spawn jedynie vip ma taką komende a w sklepie drogo jest a za gildie trzeba zapłacić 500zł ;) są prace pl więc jest zabawa jednak i dosyć trudno

Opublikowano

yyy

ale sklep jest poprostu nie ma komend typu /sethome i /spawn jedynie vip ma taką komende a w sklepie drogo jest a za gildie trzeba zapłacić 500zł ;) są prace pl więc jest zabawa jednak i dosyć trudno

No ale ty 100% to 100% surv ... Jak bys nie wiedzial survival - Przetrwanie musisz se sam radzic ... A nie kupywac -,-coto za gra

 

http://www.mpcforum.pl/topic/745506-survival-gildie/ Ten s am serwer

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

//ref

 

Jak widzimy sporo graczy jest na naszym serwerze zadowolonych.Na serwerze są prace pod komendą /jobs gdy pracujecie to zarobicie 1000dollaró gildie

a claima za 25 dollarów więc zapraszamy!

Opublikowano

//ref

 

Chyba żal mi ciebie testoałem sobie w gildi adminów zbroje z 1 kolesiem czyli SpeedKit i mnie zabił 1 ciosem i tyle -_-

 

A serwera się nie czepiaj bo ty mówisz jak by to była wina serwera....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...