Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

E-Craft [FreeBuild] [BardzoTanio] [No-wl] [No-premium] [Dedyk] [SVipMaGM] [FajneBudowle]


majczek555

Czy podoba Ci sie serwer?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy podoba Ci sie serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer E-Craft

 

Adres Ip serwera : s45.mineserv.eu:1291

Adres TS : *wkródce*

Adres Strony Serwera : *wkródce*

 

Typ serwera : Doslownie FreeBuild

 

Ilość slotów: 20

Nether: On

Moby: On

WhiteList: Off

Pvp: On (Tylko na surowcowej)

 

 

 

 

Wlasciciel: MathevPL

 

Technik: Nonenick

 

 

 

 

Witaj na serwerze który kontynuuje rozgrywkę ze znanego wam E-Craft w trochę bardziej dopracowanej formie.

 

Oczywiście nie są to zmiany drastyczne a mianowicie:

 

- Dzialki mają 20x20 oraz 100 w góre i w dół.

-Teraz na serwerze jest możliwość kupna VIP'a i SuperVIP'a który to posiada GAMEMODE.

-Tak jak sama nazwa mówi ( FreeBuild, czyli DarmoweBudownie ) się spełniła, gdyż w sklepie materiały na budowe są teraz praktycznie za darmo! (DOSŁOWNIE)

-Duzo wiecej niesamowitych budowli!

-Duzo wiecej wpanialych pomyslów.

-Wpaniale rozwiniety serwer.

-I chyba co najwazniejsze, wieciej potrzebnych osób do administracji!

 

W planach mamy liczne Event'y.

 

 

Dodatkową cechą na plus jest administracja która zawsze wam pomoze.

 

 

No nic Pozostało mi tylko was zaprosić

 

 

 

 

 

 

 

 

Jezeli dodasz pozytywny komentarz pod ta prezentacja otrzymasz na serwerze 5 zelaza

Tak aby odrazu wyłączyć jedno z wielu z zadawanych pytań. Administracje na serwer wybieraja wlascicielowie serwera, nie ma tutaj czegos takiego jak podania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...