Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] PvP - Rodzaje oraz inne potrzebne wiadomości ;)


Yarker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pvpwnostale.gif

Witam serdecznie.

Wiem iż istnieje taki poradnik :

http://www.mpcforum.pl/topic/743076-tut-wszytkie-potrzebne-podstawowe-informacje-o-pvp/

jednak autora prosiłem aby go ulepszył. Z powodu iż tych editów nie widzę piszę tutorial o tyj samej tematyce jednak ulepszony ;)

Planowałem go napisać kilka tygodni temu jednak moje lenistwo bierze górę nad chęciami pomocy.

 

 

 

 

 

 

 

 

pvpw.gif

Jest to walka pomiędzy dwoma lub większą ilością graczy. Sam skrót PvP oznacza : Player vs. Player czyli na polski : Gracz kontra Gracz. W świecie NosTale mamy wiele rodzajów pvp ... Są to walki solowe - 1 vs 1 ; team'owe - drużyna vs drużyna oraz przeze mnie nazywane po prostu Battle - Każdy na każdego

;)

Ja postaram się po kolei je wam opisać

;)...

 

 

 

1v1.gif

Pierwszym rodzajem walk jakim wam opiszę będzie 1 vs 1.

Jest to walka 2 graczy, którzy toczą walkę pomiędzy sobą przestrzegając wcześniej ustalonych praw ( ew. Walka na typowych zasadach które puźniej opiszę ).

Tego typu walki najczęściej toczą się na arenie :

arenamapa.pngMała fotka arenki ;)

Na takiej mapce mamy do wyboru 3 okręgi w których toczy się walka lub pole bezpieczeństwa w którym nie możecie być atakowani. Walka przeważnie toczy się na jednym z pul jednak bywają takie starcia ( zawodowców ) którzy do ucieczki taktycznej latają po całej mapie.

Mały filmik jak wygląda prawdziwa walka pvp ;)

 

 

Na tym filmiku widać 2 postacie : Blade ( ten różowo - niebieski ) oraz sina ( czarny - fioletowy ) czyli jedne z najlepszych sp do walk tego typu .

Innym rodzajem walk 1vs1 jest walka przy użyciu eliksiru bitwy ( Eliksir_bitwy.png )... Może ona się toczyć na dowolnej mapie ( nawet MiniLand )... Dzięki temu itemowi możesz atakować graczy którzy podobnie jak ty, użyją eliksiru.

ciekawostka.gif

W grze mamy również arenę rodziny. Na niej toczy się walka famili z gry - Rodzina vs Rodzina ;). Arena wygląda tak samo. Jedynym - jest to że nie możemy atakować członka swojej rodziny ;(

 

 

 

 

 

 

 

teamvsteam.gif

Tego typu starcia możemy obserwować m.in na wyspie glacernone. Jest to obszar na którym od wieków walkę toczą 2 frakcję - Anioły oraz Demony. My, wybierając klasę postaci ( np. Woj ) dostajemy swoją siłę w której imieniu będziemy toczyć walki ... Oczywiście jest możliwość zmiany frakcji :

1.

siah.jpgTutaj kupujemy skrzydło - Osobiste kosztuje 50k natomiast rodzinne 300k

2. Gdy dochodzimy do rodziny to mamy siłę którą zakupił nasz szef

 

 

Może czas na mały filmik z zabawy na glacy ...

 

 

Inną możliwością walk teamowych jest BTK czyli ,, Bitwa Tęczowego Kryształu ". O niej nie będę wam opisywał bo od dawna na niej nie byłem.

 

 

 

battleh.gif

Jest to rodzaj pvp który ma miejsce na Lodołamaczach. Na nich toczymy walkę - Każdy na każdego.

Nasze łamacze są porozstawiane na przedziały poziomowe ( 1-15lvl, 15-35lvl itd ).

Za zwycięstwo w lodzie mamy nagrody :

- Złoto

- Punkty specialisty ( podstawowe )

- Reputacja

- Godność ( jeżeli mamy mniej niż 100 )

 

 

 

 

 

 

 

Narazie to na tyle . W przyszłości dodam więcej info o danych rodzajach.

Odrazu mówię że poradnik jest mojego autorstwa - z wyjątkiem zdjęć - zapożyczyłem je z Board'u... Dodam także że filmy nie są mojego autorstwa....

Co do poprzednego TuT'a o PvP to proponuje aby barycz lub kid modzi rozstrzygli który jest lepszy i zostawili jeden, lub poprostu oceniali oba ;)

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

Liczę na liki

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Temat o wiele lepszy od tamtego ! Leci like ;) Może teraz ludzie będą lepiej wiedzieć co to pvp i znać jego rodzaj :)

Pomogłem? Daj LIKE. :D

Opublikowano

@UP. A powiec czy ktoś z tygodniowym stażem z grą nie wie co to PvP ? xD

 

No ok, może wszystkich rodzaji nie zna ale co nieco wie ;)

 

AAA, Dzięki ;)

 

Miałem dodać filmy do każdego rodzaju ale jest limit ;(

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

O kurfa ale beka z cb robo33xd

A poradnik przydatny .

Tylko mam pytanie.

Bo mam błąd przy odpalaniu nostale.

Odpala się i pisze brak pliku jakiegoś tam.

Update na nowo robić trzeba ?

Jeśli ci pomogłem możesz dać mi Like !

To mnie zmotywuje do pracy.

Nie prosze cię o tak wiele :)

Opublikowano

Przydatne dla zielonych ;)

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...