Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Takiej mapki :D i tych mobów :P


SiwyTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się, że takiej mapki nie znajdziesz jeszcze w internecie, ponieważ zrobił ją ktoś kto stawia serwer i jeszcze go nie udostępnił.

No nie wiem ale jest ona w m2m :D bo jest filmik dosyć stary :D więc może ktoś ją ma :)

Opublikowano

Musiałbyś wyciągnąć mapkę z clienta serwera. Nie widziałem nigdy na MPC tej mapki, więc pewnie nikt jej nie wyciągał

Strona serwera:

http://www.metin2master.com/

a jak się to wyciąga i jakie odpowiadają za to pliki :D terrain czy co ? :P

Opublikowano

Mapa może być zrobiona na przyszły serwer dedykowany, który jeszcze nie wystartował, a idzie to za tym, że jeszcze mapa nie jest udostępniona, tak samo może być z potworami, które robił sam. Jeżeli chcesz poszukać tych potworów, a może ich nie ma to poszukaj na epvp.

WoentizMT2: prywatny serwer PvP od podstaw

Hamachi: 6GB na serwer oraz 5MB/S

Poszukiwany: technik oraz clientmaster

Opublikowano

o kur.. jakich tych mobów już ni9e wymyślą =,= , dinozaury,itp

weźcie jeszcze dodajcie takie moby jak Muminki i Smerfy ^^ , to będzie git ;)

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

o kur.. jakich tych mobów już ni9e wymyślą =,= , dinozaury,itp

weźcie jeszcze dodajcie takie moby jak Muminki i Smerfy ^^ , to będzie git ;)

hmm to chyba dobrze a że znalazłem peta dinozaura to do tego nie zła misja by była :D

Opublikowano

Dobra to może inaczej bo ja jestem zielony i nie wiem praktycznie nic o wyciąganiu a szczególnie map i mobów mógłby ktoś to zrobić ? :D

Opublikowano

M2M ma zabezpieczonego clienta był juz na mpc ale wygaslo all spytaj sie usera AnimowyTeam czy ci odpakuje co do dodawania itemow to jest tez tut

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...