Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zmiana szansy na wejście danego Bonu


Katien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie .

 

Szukałam po MPC takiego poradnika i nie znalazłam . Wiele osób napisze , że to banał ale cóż nie czarujmy się . Było ? No raczej nie. Postanowiłam pokazać wam jak można ustawić % na wejście bonu . Słyszałam o grzebaniu w Game i wgl ale to nie potrzebne . No to lecimy :

  1. Odpalamy Navicat
  2. Wchodzimy do zakładki " Player "
  3. Otwieramy Item_attr
  4. Szukamy kolumny " prob " no i to właśnie w niej zmieniamy szanse na wejście bonu .

Małe SS :

mbyqbxk.jpg

 

Uwagi Od Autora :

 

  • Nigdy nie dawać 90% wzwyż chyba, że NNO bo inaczej może wyjść z tego poważny bug .
  • Zawsze przed edycją zrób Backup'a tabelek ittem_attr oraz item_attr_rare.

 

 

 

Jeżeli przydało Ci się , zostaw po sobie Like lub kliknij to : KLIK

 

Pozdrawiam, DieKasia .

Ps. No jeżeli ktoś coś znajdzie to proszę o DELETE temat .

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

pewnie się wcale serwer nie odpali albo bony nie będą działać

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Można difem, ja ten sposób pokazałam jako pierwsza, zawodny bądź nie.

Od tej stylizacji tekstu, myślenia brak, hę ?

Difem ustawiasz szanse na pomyślne wejście bonusu.

W MySQL ustawiasz szansę na wejście danego bonusu.

Btw, za dużo sobie koleżanko przypisujesz.

1351279892-U721655.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...