Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

mateuszstempel

[Pytanie]Wstążka przy nicku w menu pickowania

23 postów w tym temacie

Jak w temacie, orientuje się ktoś od ilu ptk honoru dostajemy taka wstążkę? Nie wiem jak to nazwac dokładnie, ale pewnie wiecie o co chodzi, dużo osób już ma takie odznaczenia. Osobiscie posiadam łącznie 76ptk honoru i nie mam nic :cc

Tą wstążkę chyba widzi tylko drużyna przeciwników.
Coś o tym czytałem :mellow:

Jak zostaniesz choć 1 raz zreportowany to już nie zdobędziesz wstążki :) Musisz mieć "czyste konto"

Ja widziałem w moim teamie zieloną wstążkę i ona jest od 20 pkt .

[quote name='mateuszstempel' timestamp='1350217138' post='5409117']
To bieda, ktoś mnie nieslusznie zreportuje i mam po wstążce? : | Znalazl ktos jakies oficialnie info od riot na ten temat?
[/quote]

Reporty są rozpatrywane przez trybunał więc skarga za to, że wygrałeś na pewno nie przejdzie

Wstążka nie jest tak naprawdę od ilości punktów. Tylko w jakim rodzaju się przyznawane. Na SMURFIE 9 rankignówek, które poccarowałem... Jest tam 16 honorowy... I jest wstążka. A na innym gram premady rankedy/normale i mam ponad 43 w jednej rubryce i nadal nie mam wstążki. Więc zależne jest to od dobranych przeciwników, sojuszników i na jakim poziomie przydzielili Ci ten punkt honoru.

[quote name='mateuszstempel' timestamp='1350217345' post='5409149']
Tak czy siak to bezsens troche, zobacze wstążkę w enemy , daje mu report i ma po wstążce ? Taka logika , bezsens..
[/quote]

Pierw trybunał (czyt. gracze) muszą rozpatrzyć, czy raport był słuszny, jeśli był to wtedy traci, jak uznają, że nie to wtedy nie traci. Później takie rzeczy przechodzą jeszcze przez RIOT.

[sup]up@ Niezależy to od raportów. Lecz od ilość przyznania randomów a friends. + Jeżeli zostałeś zbanowany, honor znika Ci do 0 i po odbanowaniu masz możliwość zyskania go na nowo.[/sup]

Nie zależy nic od raportów, mnie za pewne nie raz reportowali, a honorable opponenta dostałem na 28 punktach, mam 25 za teamwork, a zielonej jakoś jeszcze nie mam.

[quote name='LOoemur' timestamp='1350216959' post='5409089']
Jak zostaniesz choć 1 raz zreportowany to już nie zdobędziesz wstążki :) Musisz mieć "czyste konto"
[/quote]
pierdolisz, każdy może cie zreportować bez powodu, więc to by był bezsens

Tutaj macie wszystko o tych wstążkach http://how2play.pl/dowiedz-sie-od-ilu-punktow-honoru-dostaje-sie-odznake/

Nie ma czegoś takiego, jak "od 20pkt jest wstążka", dostaje się ją tylko wtedy , gdy zostajesz nagradzany dosyć często, ale jest jeszcze jeden warunek, Ty też musisz nagradzać innych graczy inaczej nic z tego

Osobiscie mam 69 wstazek przyjaciela, 17 "Pomocna Dłoń", 29 społecznik, a kiedy wbiłem 25 honorowych, dostalem wstazke a zielonej nie wiem jak dostac. Wczoraj moj kolega dostal zielona i mowil mi ze dostal po rundzie 2+ przyjacielski a ma 40 przyjacielskich, porownajcie to do moich, nie wiem jak to wgl może działac

Nie można widzieć dwóch wstążek, jak masz honorable opponent, to tylko ją będziesz widać. Ja mam tak samo, mam honorable opp. oraz teamwork, a widać mi tylko honorable opp.

ludzie, tą wstązkę ma się, gdy zdobędzie się 30 "honorowych przeciwników" więc nie 20, nie ileś tam, tylko 30 wiem, bo mam. ;) musisz też nagradzać innych graczy :] Edytowano przez LoLowiec :D

Nie ma jakiejś granicy, że np. 20 honorowych i dostajesz tą wstążeczkę. Osoby które mają najwięcej honorowych dostają takie wstążki. Sam posiadam już 4 z 4 i żałuję, że nie widać wszystkich :P
[url="http://i.imgur.com/tfDMh.jpg"]http://i.imgur.com/tfDMh.jpg[/url]

Ludzie... czerwono-pomarańczowa "wstążka" jest za honorowego przeciwnika. zielona jest za przyjacielskiego... reszty nie pamiętam. nie można byc banowanym a nie reportowanym by nie móc mieć wstążki

ja przy 30 honorowych dostałem wstążkę i ją widze

To zalezy rownierz od reportów Cb, im mniej reportow na cb tym szybciej dostaniesz wstazke :)

a wiecie czy jak ktoś miał bana za leave to dostanie ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0