Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT Serwer Survival + Frakcje] 24/7h Szukamy adminow ! [Dedyk]


PabeL37

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Cs-Classic.pl [surv+Frakcje]

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s1.owncraft.pl:25062

 

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Sloty: 29

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Slotowy

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Dobrane pod Survival + Frakcje !

1346055890__zalogaserwera.png

[Wlasciciel] trzonek105 / [HeadAdmin] MynDoS

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Witam bardzo serdecznie , dzis chce wam zaprezetowac serwer Survival + Frakcje , serwer ten bedzie rozwiniety dzieki wam ! Tak dzieki wam , czym wiecej ludzi bedzie gralo tym wiecej slotow i wiecej zabawy , codzinnie beda organizowane eventy !

Godzinny zostane podane na serwerze !

 

Poszukujemy x3 Adminow / x3 Moderatorow / x3 KidModeratorow / x3 Budowniczych , jezeli ty chcesz zostac 1 z tych osob pisz na GaduGadu : 42145833 !

 

Serdecznie zapraszamy Team Cs-Classic.pl !

 

 

WZOR :

 

Wzor podania

 

Stanowisko (Admin/Moderator/KidModerator/Budowniczy) :

Wiek :

Imie :

Nick w minecraft :

Ile grasz w minecraft :

Cos o sobie :

Skladka ? : 10 zl ?

Czemu ty na to stanowisko :

Opublikowano

Stanowisko (Admin/Moderator/KidModerator/Budowniczy) : Admin

Wiek :19

Imie :Nikodem

Nick w minecraft : OmeN

Ile grasz w minecraft :4lata

Cos o sobie : jestem uczciwy, dobry dla graczy

Skladka ? : 10 zl ? ok

Czemu ty na to stanowisko :byłem już na paru serwerach adminem i myśle że dam rade znam bardzo dobrze cmd admina

Opublikowano

Stanowisko (Admin/Moderator/KidModerator/Budowniczy) : Obojętne wybierzcie sami.

Wiek :14

Imie :Stachu

Nick w minecraft : TheProvidence

Ile grasz w minecraft :od wersji indev

Cos o sobie : Mam 14 lat, jak każdy 14 latek lubie: kino gry i oczywiscie dziewczyny. :)

Skladka ? : 10 zl ? Może, raczej tak.

Czemu ty na to stanowisko: Znam się na komendach admina, ogarniam prace zespołową, bardzo lubię prace z ludźmi i oczywiście daje mi to przyjemność.,

+Jestem prawie zawsze dostępny, mam ts3, skype i mumble.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...