Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mistrzostwa Świata Sezonu Drugiego, mecz TPA vs AzubuFrost


LOoemur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dziś czy jutro? Bo jak dziś to chyba juz były nie?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Jaka zmiana ? Po prostu oni mają dzień, my mamy noc.

Masz rację powinien napisać "różnica" a nie "zmiana" ale chyba każdy załapał o co chodzi :)

Tak więc jutro o godzinie 230 czasu polskiego odbędzie się mecz :)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

azubu musi zaplacic 30 tys za "czitowanie" >.< to jest bezsensu z 2 powodow. 1 zarobia 500 tys lub milion dolarow wiec i tak to nie zaboli po 2 to wina projektantow sali ktorzy bezsensownie rozmieszczaja ekrany :P najsprawiedliwiejsze by bylo ponowne rozegranie meczow.

Opublikowano

azubu musi zaplacic 30 tys za "czitowanie" >.< to jest bezsensu z 2 powodow. 1 zarobia 500 tys lub milion dolarow wiec i tak to nie zaboli po 2 to wina projektantow sali ktorzy bezsensownie rozmieszczaja ekrany :P najsprawiedliwiejsze by bylo ponowne rozegranie meczow.

 

najsprawiedliwiej bylo by uznanie zwyciestwa w/o dla ich przeciwnikow -.-

Czwarte konto na MPC Forum :) Będzie kolejne 100%? :)

Opublikowano

czitowali to muszą za to zapłacic a nie oddać w/o :P

 

co z tego ze zaplacą? myslisz ze jak juz wygraja te 500 kafli to 30 zrobi im roznice? pomysl troche..

za w/o powinna być dyskwalifikacja i jeszcze zawieszenie kont w lolu,

Czwarte konto na MPC Forum :) Będzie kolejne 100%? :)

Opublikowano

Jakich cheatów używali ? I to przy mistrzowstwach ? Jak ktoś może to niech wyśle jakiś link na pw to poczytam ;d

 

co do tematu to o 2:30 dzisiejszej nocy dnia 14 października

Opublikowano

Jakich cheatów używali ? I to przy mistrzowstwach ? Jak ktoś może to niech wyśle jakiś link na pw to poczytam ;d

 

Tak, czitowali. Jakbyś oglądał streama, to byś wiedział o co mi chodzi. Na początku gry, azubu wiedziało dokładnie, gdzie znajdują się przeciwnicy. Pingowali tam, a nie wiadomo skąd. Pingowany został nawet gracz, tak dokładnie wiedzieli gdzie oni są. Nawet są powtórki na yt, wbisz sobie "azubu cheating", i zobaczysz. ^_^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...