Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]: Jak szybko nabijać kupony bez siedzenia przy kompie !


Impression.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka oto kolejny TuT'ek mojej serii . Dzisiaj pokaże jak szybko nabić 5 kuponów na dzień

:D . Zaczynamy na koniec wyjaśnie dlaczego tak .

 

1. Logujemy się na konto

2. Wchodzimy na serwer

3. Robimy room'a

4. Zostawiamy pokój i idziemy na TV :)

 

 

Dlaczego tak ? Już wyjaśniam .

 

Więc kiedy siedzimy w Roomie jest to uznawane jako gre a więc nasze coupons będą się nabijać :)

 

Liczę na LIKE

 

PORADNIK BY ME. iLoveLive to dawne konto.

Opublikowano
4. Zostawiamy pokój i idziemy na TV

Ten punkt mi się trochę nie zgadza...

czemu??

bo gdy zostawimy rooma i pójdziemy tak jak ty to napisałeś na TV

to room sam się usunie (i nas wywali do lobby) po kilkunastu minutach...

więc najlepiej patrzeć co chwile i np. zmienić strony (np z N.I.U na Derbaran czy jakoś tak... :P )

 

PS: Czyż by to były tutki na zbicie %% ;) ??

 

@edit

ja mam tylko -15% :<

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

1. Tutek nie na zbicie % bo mam -30% na profilu :)

2. Wywali nas po 20 minutach i - jest taki, że co 20 minut musimy tworzyć nowy pokój, ale chyba da się to przeżyć ^_^

Opublikowano

Kurde zróbcie coś z tym ludzie z wyszej półki.

To się staje nudne.

Co chwile kopiuje jakieś poradnki z ostatnich stron i pisze że 100% wykonany przez niego.

BAN na konto i będzie spokój.

To moja propozycja.

 

@TOPIC

 

BYŁO !!!

I tak jak hackerX

Lepiej Anty AFK i wbić na BG.

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Kurde zróbcie coś z tym ludzie z wyszej półki.

To się staje nudne.

Co chwile kopiuje jakieś poradnki z ostatnich stron i pisze że 100% wykonany przez niego.

BAN na konto i będzie spokój.

To moja propozycja.

 

@TOPIC

 

BYŁO !!!

I tak jak hackerX

Lepiej Anty AFK i wbić na BG.

Bo jest przeze mnie pusty użytkowniku tego forum. Twój poziom inteligencji sięga 0. Tamten poradnik napisany na wcześniejszym koncie (Moim !) więc:

 

Uświadom to sobie, sobie...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To nie wystarczy poprosic, lub nie wiem jakie tam masz prawa, odblokowac temat, napisac cos tam, i temat pojawi sie na gorze? Za rok czy dwa bedziesz kopiowac te kopiowane tematy? Naprawde uspokoj sie bo juz przerazasz mnie tym, ze nie potrafisz sobie poradzic nie robiac spamu >.<

1385975953-U914647.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...