Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Sterownik Do Karty Graficznej (starszej)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jaki mam ściągnąć sterownik do karty graficznej zintegrowanej:sterygraf1opg.th.png

Wiem, że to słaba karta (w dodatku zintegrowana) ale chodzi minimalne poprawienie jakości obrazu w grach :P

Za pomoc oczywiście 5*!

 

 

 

PS Słyszałem, że jak sie ma lepszą kartę graf to bronie w grach strzelają szybciej.... mam zamiar kupić jakąś kartę 512 ale narazie musi mi wystarczyć 62mb xP dlatego właśnie postanowiłem napisać ten temat...

 

@EDIT Czy jak sobie kupie karte 512mb to będzie działać na starszym kompie?

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

Stery nic Ci nie dadzą na tej karcie...

 

Bronie strzelają szybciej gdy masz większy fps ;] Przy 20 fps nie ma się co dziwić zmulenia gry...

 

Karty 512 za chiny nie wpakujesz do starszego złomka ;p

Można próbować włożyć np. Radka x1600, ale do tego trza dobrego zasilacza, nie jakiegoś gównianego "noł nejma".

90921442.png
Opublikowano

zasilacz to chyba 250

 

a tu jest jak wygląda wejście pod grafike:pa266634.th.jpg

 

mam:

2 dyski,

DVD, CDRW,

czytnik" dyskietek (wyłączony)

Athlon AMD 1900+ (ale pokazuje mi tylko 1225MGz, powinno 1666MHz),

4wejścia USB (chyba 1.0) xP,

dwie kości RAM 1gb i 256mb

 

 

to juz bardziej konkretne informacje...

 

jeśli mógłby ktoś kto się zna poszukać na allegro jakiejś karty graf (tylko kup teraz) tak nawet 256mb do około 80zł(z przesyłką, myślę, że taka kwota wystarczy - to moje oszczędności z miesiąca :P) karta najlepiej NVIDIA ale nie koniecznie

 

http://allegro.pl/listing/search.php?strin...3&country=1

czy te karty będą dobre?

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Opublikowano

Zasilacz ma dać rade to radze nie przekraczać 256 mb na karcie :P

AGP - Co ja Ci moge polecić ... Radka 9600xt ? Ja mam podobne parametry jednego piecyka i naprawde śmiga aż miło :)))

Karta stosunkowo tania.

Naprawde nie polecam forsować zasilacza. Jeżeli masz jakiegoś IMPETA czy inny karton (ja niestety takowy posiadam :( ) to raczej praca "na maxa" odpada. Szkoda spalić pół kompa.

f.png

Opublikowano

brat mi tu podpowiada, że zasilacz niema aż tak dużego znaczenia :) ale jeśli by było 256mb grafiki to juz lepiej niż 32...

 

więc jaką mi doradzicie(konkretny link z allegro)?

xniquinjectx.png

sygnaniqu.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...