Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Immortal Craft],[MrLubieGrac],[Survival],[50sl.],[No Wl],[PvP-On],[24-/7],[Zwierzaki-On],[Premium-No],[Tani ViP],[Sredniowiecze]


123  LOL 123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

Immortal Craft | MrLubieGrac

informacjeo.png

083.gif Adres IP:79.133.211.76:25555

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:35 - Moze byc nawet 100 (zalezy od liczby graczy ;) )

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Nie

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Tajemnica Administracji

ekipab.png

Wlasciciel : Kompot45 , Admin : LevelUp

infododatkowe.png

Serwer Survival,w stylu Średniowiecznym ! - 50 sl.

Ogar Administracja.

Jest możliwy zakup vip'a, który ma duże przywileje !

Vip - Ryczerz , kosztuje tylko 11zl. - sms. Przelew : 6.50 ! Ryczerz, ma dostęp do tartaku, który jest regenerowny co 1 godz. !

Administracja serwera Życzy Milej i Sympatycznej Gry ! :)

 

 

 

bydawidhard.png

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Do dobrze :) serv ogar i vip tani wiec no problem :P

 

 

Server Off Do ok. 19.00 (problemy z maszyna ;)),(bez obaw... Naprawimy to ! )

 

Juz Wszystko Okay :) - Zapraszamy !

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Serwer amatorski,

Nie widzę aby ktoś się postarał przy budowanie za bardzo.

kilka działek i co najgorsze:

Vip ma komendę /fly !!!!

mca.png
Opublikowano

bo to jest surv po co komu pro budowle -,-

 

tak ma i tak nikt jeszcze go nie ma ... :(

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...