Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jak wyłączyc deszcz na serwerze.


Daimenes124

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W tym poradniku pokaże wam jak wyłączyć deszcz na danej mapce minecraft (bukkit)

 

 

1.Pobieramy plugin http://dev.bukkit.or...se-Core-2.4.jar

 

 

 

2.Odpalamy serwer z tym pluginem, wchodzimy w folder w serwerem potem Plugins/Multiverse-Core/worlds.yml

 

3.Szukamy linijki z napisem

True- Włąćzony deszcz ; False- Wyłączony deszcz

 

No i tyle.

Mam nadzieje ze tutorial komus pomoże.

Wiem ze tutorial nie jest profesionalny,ale nastepne bd bardziej rowiniete

To jest mój 1 Tutorial,mam nadzieje ze mnie az tak bardzo nie skrytykujecie ;>

 

Pozdrawiam Daimenes124

 

 

Opublikowano

Dobrze wiedzieć ;)

Zmień ten błąd w nazwie tematu ("wyłonczyć" - poprawnie to wyłączyć)

Like, przydatne na Free Build, często deszcz denerwuje graczy :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zraportuj (głupio to brzmi) swój pierwszy post i poproś o zmianę nazwy tematu :D

Każdy poradnik się przyda, nawet te mniejsze. Bywały większe, a gorsze i mniej przydatne ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@UP Na bukkit TMi nie wyłączysz deszczu, a to w dodatku robi tak że nigdy nie będzie padał.

 

@Topic Dobre, nie wiedziałem o tym, zawsze nie denerwował deszcz na serwerach, albo jak na swoim musiałem ciągle go wyłączać.

KHA`ZIX!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...