Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zatrudnię graczy jako administracje mojego serwera !


kuboczoch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZATRUDNIĘ GRACZY JAKO ADMINISTRACJE

Mojego Serwera:

AppleCraft

F23.owncraft.pl:25012

 

 

 

 

Jakie rangi są możliwe do rekrutowania graczy ?:

 

-
Moderator

-
Senior
Moderator

-
KidMod

-
Mod
Kid

 

 

Ale jak trzeba dostać się do rekrutacji serwera ?:

 

To proste wystarczy:

1.
Mieć min. 13 lat
(aby ogarnać) [zalecane 14 lat)

2.
Wiedzieć co to i jakie ma znaczenie być
administracja serwera

3.
Mieć sprzęt:

- Słuchawki
(głośniki ale tylko najlepsze)

- Mikrofon
(dobry działający)

- Szybki komputer
(chodzi ze nie zacina się)

- Połączenie z internetem
(min. 1 mb)

4.
Wejść na serwer i dowiedzieć się innych informacji z
Head Adminem: Kuboczochpl

+5. Znać ortografie

+6. Szybko pisać

+7. Udzielać pomocy
graczą

 

 

Ten serwer jest to rodzaj gry nie znany tak bardzo nie wiem czy istnieje taki ale ja to nazwalem
R.C.

 

R.C
= to
Rome Craft
, Czyli ze ten serwer ma w sobie nazwy np.
Cesarz, ZarzadcaWioski itd.
Opublikowano

Bardzo chętnie bym chciał być w drogiej Administracji, jestem ogarnięty, bardzo lubię pomagać ludziom, i będę zapraszał ludzi na serwer jak założyciel serwera się zgodzi:). Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.

Opublikowano

Wiek:14

Ogarniasz?:Tak,byłem adm. lub mod. na wielu innych serwerach.

Sprzęt:Wszystko co wymienione na górze posiadam:).(Internet 20mb Downloadu,3mb Uploadu).

Ortografia:Znana mi świetnie.Nawet jeśli nie jestem czegoś pewien to nie piszę,ponieważ boję się że będzie wtopa
;)
.

Szybkie pisanie:Tak,nawet bardzo szybko.

Udzielanie pomocy graczom:Tak,nigdy nie jestem do nich obojętny.

 

Coś o sobie:kiedyś grałem na tym serwerze,lecz przestałem z niewiadomych mi powodów.Cóż,teraz ogarnie cziterów i inne dupki
:)
.Poza tym Rome Craft mnie interesuję.
Opublikowano

Cześć.

Mam na imię Bartek

Mam 15 lat

Mój nick w grze to Pinecha08

Doświadczenie w MC gram

Jakieś 3 lata

Miałem własny serwer na Yt są filmiki

Miałem kilka serwerów

Mikro jest

PC dobry

Fifa 13 , Bf3 działa

Szybkie pisanie owszem

Myślę że mógłbym wam pomóc

Czas jaki mogę poświęcić na grę to czasami 12h na dzień <- serio

3,4,5

Myślę , że mogę pomóc.

Cześć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...