Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer do gry w kilka osób[HAMACHI][Myślę że 8 osób max.


ichu584

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Chciałbym zebrać się w kilka osób i pograć na servie na hamachi. Obojętne mi czy to Tekkit czy zwykły serw. Jeżeli okazałoby się że mam za słaby internet, to może ktoś z grających osób będzie hosterem(z własnej nie przymuszonej woli oczywiście :)). Możemy gadać na skype albo pisać w grze.

 

W razie pytań piszcie :)

 

 

JAK JUŻ NAPISZĘ WAM, ŻE ZOSTALIŚCIE PRZYJĘCI TO NAPISZCIE MI NA GG: 37882162

 

Wzór podania na serw:

 

Nick w grze:

Jak często bym wchodził:

Wiek:

Premium [Tak/Nie]:

Ortografia [1/10]:

Znajomość pluginów* [1/10]:

Skype** [Tak/Nie]:

 

 

 

 

 

*W podaniu znajomość pluginów jest po to, żeby w razie czego móc wgrać bukkita i jakieś ciekawe pluginy.

 

**Nie wpisujcie tu swoich skype, dogadamy to później.

Opublikowano

Nick w grze: Kamil118

Jak często bym wchodził: w wekkendy na zawolanie

Wiek: 12

Premium [Tak/Nie]: Tak

Ortografia [1/10]: 3-

Znajomość pluginów* [1/10]: 7+

Skype** [Tak/Nie]: Tak

mca.png
Opublikowano

Nick w grze:BlackAssasines

Jak często bym wchodził:Wchodził bym dość często bo ostatnio mi się nudzi :P Ale jakies 2/24 codziennie może bd ^^

Wiek:13

Premium [Tak/Nie]:NIE :(

Ortografia [1/10]:hmm z polaka mniałem 3 xD ale napewno w granicach 7-8 :D

Znajomość pluginów* [1/10]:jeśli chodzi o wgrywanie to techinikiem nie jestem :D Ale moge zaproponować parę pluginów/modów :)

PS byłem nie raz adminem na innych serverach więc znajomość dam 9/10 a jako technik 4/10

Skype** [Tak/Nie]:Tak posiadam :P

GG [Tak/Nie]:Tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze: Sewek

wchodzi: w weekendy " caly dzien " ;-) w dni powszednie 2-3 godz ; P

Wiek : 15

Premium : nie.

Ortografia : 8-

Znajomo?luginmialem swoj serwer na hamachi, ogarnelem pluginy ;) wiec 6+

Skype: tak

gg: tak

Opublikowano

Nick w grze:Kociak

Jak często bym wchodził:3/24 może więcej

Wiek:12

Premium [Tak/Nie]:Nie

Ortografia [1/10]:6/10

Znajomość pluginów* [1/10]:5/10

Skype** [Tak/Nie]:Tak

1399648286-U815990.png

Opublikowano

Nick w grze:Dark

Jak często bym wchodził: Codzienie

Wiek: 13

Premium [Tak/Nie]:Tak

Ortografia [1/10]:9 Wiadomo Kazdy Sie Moze Pomylić

Znajomość pluginów* [1/10]:10

Skype** [Tak/Nie]:Tak

TheFearsMc

 

88a8e10ce9025fa544fe24d4f05f68a510391.png

 

Jesli Ci Pomogłem Daj LiKe:)

Opublikowano

Nick: NiochPoch

Jak często bym wchodził: Na dzień 8-10h.

Wiek: 13 za miech 14

Premium: Nie

Ortografia: 10/10 i bardzo szybko piszę, nie robię błędów.

Znajomość pluginów: 4/10

Skype: Tak, mam mikrofon.

 

Czekam na odp.

Opublikowano

Pisz tutaj:

www.mpcforum.pl/topic/569046-zapisy-na-lets-play-oraz-wspolna-gre/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...