Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineFlakes [Dedyk]-[24/7]-[NO-Wl]-[No-Premium]-[Zapowiedź]-[Frakcje]-[WojnyGildi]-[RPG]


sdr123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineFlakes - Najlepszy polski RPG

 

 

IP : Podam kilka godzin przed premierą

 

Premium : Nie

 

PvP : Tak - Poza miastem

 

Nether - Tak

 

End - Tak

 

Liczba Slot - 20slot ( stopniowo zmieniane rosnąco )

 

TnT - Poza miastem

 

Potwory i moby - Tak

 

Whitelist - Nie

 

Maszyna - Bukkit

 

Rodzaj - RPG

 

 

Drużyna Serwera

 

Flakes - Właściciel serwera, główny root, zarządca wszystkiego !

 

Dziunia - Grafik serwera, świetny technik, załatwił hosting, zrobił forum. Nie umie budować

:D

 

 

Informacje

 

Wszystkie linki podam w dniu premiery

 

Premiera serwera - 12.10.12, czyli piątek. TO JUŻ JUTRO !!!

 

Zapraszaj kolegów i zyskuj bonusy

:)

 

Wszystkie pytania zamieszczamy w tym temacie

 

 

 

 

Zapowiada się epicki weekend z serwerem MineFlakes. W dniu otwarcia (piątek) odbędzie się masa eventów. Świetne budowle, świetna administracja i jeszcze lepsi gracze. GRZECHEM byłoby nie spróbowanie gry u nas

:) Zapraszam serdecznie.

Opublikowano

Skoro tak :) Ujawnię, że punktualnie o godzinie 18:30 serwer zostanie włączony, a 3godziny przed podam wam szczegóły, czyli stronę serwera oraz IP. Miłej zabawy !

Opublikowano

Fajny serwer, polecam wszystkim serdecznie.

Zbieram PLUSY

 

 

 

 

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swój opis

 

Opublikowano

lewa zlamana, prawa stluczona, zrobie ci zdjecie i ci podesle. serwe otworze tylko dlatego ze mi kumpel pomoze :)

 

Ogolnie serwer powinien byc dzisiaj okolo godziny 14 lub wczesnije

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...