Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Rozwiązanie problemu BAD VIDEO CARD DRIVERS WIN 7 (Na nowych i starych komputerach)


Deroez

Ankieta  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten temat Ci si? przyda? ?

    • Tak
      1
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W tym poradniku chciałbym Wam zaprezentować sposób na problem, który niektórzy gracze MineCraft mają problem z jego uruchomieniem.

Jeśli wchodzimy w MineCraft i wyskakuje nam błąd ,,Bad Video Card Drivers''

To znaczy, że mamy stare sterowniki do karty graficznej.

Aby temu zaradzić wchodzimy w Start>W wyszukiwanie wpisujemy Wyświetl nazwę karty wideo>Wchodzimy w to>Ustawienia Zaawansowane>Zakładka Karta>Właściwości>Zakładka Sterownik>Aktualizuj Sterownik>Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika.

I teraz będzie nam szukać najnowszych sterowników do naszej karty graficznej.

Jeśli sterowniki się zaktualizują można grać w MineCrafta ;)

 

SS :

 

1349894920-U392180.png

 

 

1349894985-U392180.png

 

 

1349895036-U392180.png

 

 

1349895447-U392180.png

 

 

1349895130-U392180.png

 

 

1349895157-U392180.png

 

 

1349895183-U392180.png

 

 

Jeśli było to przepraszam.

 

Admini może mogą zdjąć 5% ? :P

258241432985440392180.png

Opublikowano

Powiem tak, poradnik prawie nie przydatny, dużą role gra Windows :)

 

Jak miałem Windows 7 Ulitimate, też mi pisało że mam nie zaaktualizowany sterownik, chociaż miałem i to w pełni :P

Gdy zrobiłem formatowanie na Windows Xp, podajże Sapera to wszystko mi pięknie chodziło :D

 

Jaki z tego morał? Zmień Windowsa B)

Opublikowano

Jak nieprzydatny?

 

Zastanów się troszkę, skoro chodzi tutaj o sterowniki, to chodzi o sterowniki,

bo sam napis "Bad VIDEO CARD Drivers" na to wskazuje.

 

To, że akurat sterownik X nie jest kompatybilny z Windowsem, to nie znaczy,

że trzeba zmieniać system :<

Wystarczy zainstalować starszą/nowszą wersję sterownika RĘCZNIE,

a nie przez Windowsa.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

  1. witam trafiłem na ten poradnik i powiem tak zrobiłem wszystko to co ty tu kazałeś i nic dalej nie chodzi minecraft chociaż pisało że sterownik chodzi poprawnie więc nie wiem o co chodzi jeżeli ktoś wie jak to naprawic niech pisze do mnei na gg 43712160 kto pomoże znajdzie sie jakas nagroda :> dzięki wielkie pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...