Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nabór na Kida - League of Legends!


Gość Menesterowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, witajcie.

Jak widzicie, Nasz lider, Farex, z pozycji lidera działu LoL awansował na pozycję Global Moderatora, czego mu serdecznie gratulujemy!

Tymczasem chciałbym uprzejmie poinformować, iż nowym liderem działu zostałem Ja, wszystkie ważniejsze pytania nt. działu proszę kierować właśnie do mnie.

Jako, iż był on bardzo dobrym moderatorem, to martwi Nas jego utrata <hahahaha>, z tego też powodu ogłaszam nabór na kida działu League of Legends.

W zależności od kandydatur zostanie wybrana dwójka kidów, jeżeli nie zadowoli Nas liczba jak i jakość aplikacji, to pozycji może nie otrzymać nikt.

 

Wymagania:

- Ogromna aktywność w dziale

- Czas spędzany dziennie na forum wynoszący powyżej 1.30h

- Kultura oraz zachowywany język polski w postach

- Duża wiedza teoretyczna/praktyczna na temat gry

- Umiejętność porozumiewania się w zespole

- Przestrzeganie netykiety

- Max 5%

 

 

Co uzyskasz wstępując do teamu?

- Nauka pracy w zespole

- Kształcenie i edukacja forumowa

- Możliwe konkursy w ukrytym dziale

- Dodatkowe przywileje

 

Zgłoszenia na kidmoderatorów przyjmujemy do dnia 13.10.2012r, to znaczy, że macie 3 dni na złożenie aplikacji.

Aplikacje składacie TU

 

Pzdr, Menes.

 

spriksio, czarq. tu był

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...