Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] MoH Warfighter - Wasze wrażenia z BETY


NaZmO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiemy nadchodzi warfighter jak i BO2 a ja ciagle nie moge sie na jedną z tych produkcji zdecydować.Pokładałem wielkie nadzieje w MoHu ale na filmikach z bety wygląda to miernie.Niestety nie posiadam konsoli wiec nie moge siąść zagrać i ocenić dlatego pytam sie was - tych co juz grali. Warty czegoś ten MoH? Czy może brać Black opsa? Na dniach chciałbym zamówić preorder.

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Bierz MoH'a, podobno miażdży BO, i mi również się tak wydaje.

CoD'y robią w szybkim tempie, a ten MoH był dopracowywany bardzo długo.

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Popieram UP:

MoH to prawdziwa rozgrywka.

Tutaj nie będzie tak jak w Codzie naparzanina tylko kto szybciej wyłazi z refleksem. Tutaj liczy się taktyka i dobry kompan.

 

Polecam Moha.

A tak btw, czy do Call of duty dostajesz również kod do bety BF4? Steel box też?

Opublikowano

To jeszcze przy okazji tematu spytam jak wygląda kupno Preordera w Empiku? Podobno sie kupuje jakies pudełko i sie potem przychodzi w dniu premiery ale czy to bedzie ten własciwy Pre-order wraz z tymi bonusami gromem itd?

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...